Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan vessek véget egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vessek véget egy menthetetlen kapcsolatnak, ha én még mindig nagyon szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt. Nálam a kezdeti rajongás nem csökkent, nem tisztult ki a rózsaszín köd. Nem néztem rá más férfire, mióta együtt vagyunk, és én tényleg úgy éreztem, megtaláltam az igazit. Harmadik komolyabb kapcsolatom, és sosem éreztem még így senki iránt.

Sajnos az érzés (már) nem kölcsönös, és nem szeretném tovább kínozni magam.


2018. ápr. 16. 00:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva vagyok így férfiként. Amúgy egyszer kell elhatározni magad. Szakíts meg vele minden kapcsolatot, először fáj, de aztán jobb lesz. Próbálj ismerkedni másokkal, barátkozni.
2018. ápr. 16. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

gondolj arra, ez rád nézve mennyire lealacsonyító és megalázó.


te odavagy érte, ő meg már nem.


ez segítsen továbblépni.

2018. ápr. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg, hogy a barátod már nincs oda érted? Mi vezetett idáig? Hogyan próbáltátok helyrehozni?
2018. ápr. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Miért lenne a szeretet érzése megalázó és lealacsonyító pusztán csak azért, mert nem kölcsönös?Ha te ezt megalázónak és lealacsonyítónak találod akkor az a te érzésed, te ítélkezel.A szeretet tiszta, ha nincs feltételekhez kötve, egy csodálatos dolog, ami megszépíti az életet.Semmiképp sem szégyenteljes.


Sajnos néha ez történik, kedves kérdezō.Néha az életünk feltétele az elengedésre való képesség.Ha valóban szereted, birtoklási vágy nélkül, akkor el kell tudnod engedni, hogy jobb legyen mindkét félnek, mert részedrōl bennemaradnál egy már nemmūködō és egyoldali hajlandóságú kapcsolatban ami állandó negatív érzelmekkel és kétségekkel lenne terhes, a párodat pedig arra ösztönöznéd ha valamiért mégis veled maradna, hogy viseljen álarcot, ami pedig az ō érzelmi életének a romlását eredményezné.

2018. ápr. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Becsüld magad... ennyi, aztán könnyebben tudsz szakítani...ne alázd magad...
2018. ápr. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"A szeretet tiszta, ha nincs feltételekhez kötve, egy csodálatos dolog, ami megszépíti az életet"


szerinted ez hol szépíti meg a kérdező életét???


szenved!


szenvednek!


hagyjuk ez az idealista cukormázat.


ha te szeretsz valakit, de ő nem kér belőled, az igenis megalázó.

2018. ápr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy érett érzelmi intelligenciával rendelkezō felnōtt ember felelōsséget tud vállalni az érzelmi élete minōségéért, nem másokra mutogat, hogy "megaláztak".Ehhez elōbb fel kell tudni nōni, nem csak biológiailag.
2018. ápr. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
miért menthetetlen?
2018. ápr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!