Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki szerelmes a szerelembe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szerelmes a szerelembe, az menthetetlen?

Figyelt kérdés

Nem tudok senki mellett megmaradni, mert ahogy oszlik a rózsaszín köd, érzem hogy szükségem van rá, mintha valami drog lenne.

A létező összes férfiban meglátom a szépet/szerethetőt, de hosszabb távon rájövök hogy nem is érte voltam oda, hanem az érzésért.

Ez egy állandó harc önmagammal. Szeretnék megállapodni, és boldognak lenni egy bombabiztos párkapcsolatban, de nem szeretnék emiatt megalkudni önmagammal.

Aki hasonló típus: sikerült kieszközölni valami megoldást, vagy ez örökre így marad?


Egyáltalán ez egy típus, vagy egyszerűen csak a korral jár, és előbb-utóbb eljön az az idő, mikor az ember feladja?

25/L


2013. febr. 12. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerős!
2013. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok, nekem nem sikerült ilyen jól megfogalmazni, ahogy Neked :)


Szóval valóban van ilyen, hogy az embernek a friss kapcsolat zsengesége és az újdonság, az extázis varázsa fontos. Sőt, fontosabb, mint a tartós kapcsolat. Én is éreztem így régen, de aztán egy mindent elsöprő szerelem igazi párkapcsolattá lett és 15 éve együtt vagyunk.


Nálad az lehet, hogy vagy lelkiekben nem vagy még kész egy komoly kapcsolatra vagy egyszerűen nem találtad meg még a nagy igazit.

2013. febr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet h nem érte voltál oda de általa lettél szerelmes akkor is.
2013. febr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok, mentségemre legyen mondva, hogy én egyáltalán nem vagyok jártas a celebvilág aranyköpéseiben, tehát azt sem tudtam.
2013. febr. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs hogy kicsoda az említett Dj. Én csak rockot hallgatok. Nem mintha ez most ide tartozna.
2013. febr. 13. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!