Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tehetem ezt jóvá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tehetem ezt jóvá?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel nagyon jól megvoltunk, jó volt felhőtlenül együtt lenni vele, programokat csináltunk, nagyon jó volt a szex..kb vele volt a legjobb eddig. Viszont én nagyon szeretek flörtölni és ezt ő nem nagyon nézte jó szemmel, emiatt már nem bízott bennem és mentek az örökös viták és szakítottam vele. Viszont hiányzik és újra akarom vele kezdeni. Van esély?
2018. ápr. 27. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Erre így látatlanban is azt mondanám, hogy nincs esély. Ez a hajó már elúszott, legalább a tanulságot vond le.

"Én nagyon szeretek flörtölni"- ha ez párkapcsolatban is így van, akkor a párkapcsolat hoz meg alaposan fel kell nőnőd, addig inkább hanyagold.

2018. ápr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem is elegem lenne abból, hogy állandóan más nőkkel flörtölsz.
2018. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!