Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvetettem a sulykot, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvetettem a sulykot, hogy tehetem jóvá?

Figyelt kérdés

A pasim autója ott állt az ebédlő előtt, ahová együtt szoktunk járni.

Mind ketten tettük a dolgunkat, csak éppen arra jártam. Meg álltam, és beköszöntem. (Mi nem élünk együtt, és örültem, láthatom)

Ő ezt ellenőrzésnek vette.

Jobban belegondolva tényleg úgy tűnik.


Arra gondoltam, h nem fogom keresni... ha ő hív, akkor talán nem haragszik.



2014. aug. 16. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy lett is volna mit ellenőrizni, azért tromfolt le.
2014. aug. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem csináltál semmi rosszat, teljesen természetes, hogy megörültél neki és beköszöntél. Az ellenőrzés számomra mást jelent.
2014. aug. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A párod helyében egyébként meghívtalak volna egy ebédre, ha már összetalálkoztunk.
2014. aug. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem valami kedves. Szerintem is normális, hogy beköszönsz ha már éppen arra jársz.
2014. aug. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kb féléve megcsalt. Túl jutottunk rajta, és nem is emlegetem fel. Viszont utána a nagyon nehéz lehetett velem, mert eléggé bizalmatlan voltam akkoriban. Mára helyre állt a lelkem.


Viszont azóta bármit teszek, azt ellenőrzésnek tekinti. Legjobb ha hagyom... majd keres, ha akar.


Viszont ezt ő is megjátszotta. Mondta, h nem jön velem ebédelni, kb 10 perc után megjelent, és azt mondta, h kíváncsi volt, h egyedül talál-e. jót nevettem rajta, elvicceltem, és mondtam, h örülök, h itt van, üljön le....

2014. aug. 16. 15:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindent bevenni. Attól még hogy "jogos" haragra gerjed, nem kéne neked megszeppened. És ha még ellenőrizgetni is mentél volna oda, ő volt az aki megcsalt, neki semmi csodálkoznivalója nincs. Én a helyedben inkább jobban gyanakodnék ezek után rá.
2014. aug. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én örültem volna neki. Ha ő ezt másnak veszi, akkor vele van a baj.
2014. aug. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aztamindenit, a helyedben szakítanék. Vagyis a helyedben fél éve szakítottam volna vele. Vagyis a helyedben össze se jöttem volna egy ilyen barommal.
2014. aug. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!