Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért reménykedem benne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért reménykedem benne?

Figyelt kérdés
Pár hetes kapcsolat, egy vita miatt vége lett. Majd újra együtt egy rövid ideig, megint vége, mert az előzőt nem tudta feldolgozni. Tudom, hogy vége és a folytatásra még csak gondolni sem szabad ezek után, de mégis..
2018. ápr. 29. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert nincs benne a valóságodban az, hogy találhatsz jobbat.


Pedig így van. Rengeteg ember van a földön, aki jobban illik hozzád, mint az exed.

2018. ápr. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De tudom, hogy ha jobbat nem is, de hasonlót találok. Keresek is, de hiányoznak a hülyeségei.
2018. ápr. 29. 10:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Aki pár hét után otthagy,azt nem érdekled.Muszáj lesz megemésztened,hogy nem kellesz neki.Csak akkkor,mikor hentergés van meg boldogság.A problémákra meg konfiktusokra nincs szüksége,csak arra,ami a lábad között van.
2018. ápr. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem nő vagyok, ezért ezt a lehetőséget kizárom.
2018. ápr. 29. 10:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól,hogy férfi vagy,nézhetnek madárnak.
2018. ápr. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én nem hiszem, hogy ez lett volna az oka, bár az biztos, hogy ezek szerint sokat nem jelentettem neki.
2018. ápr. 29. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!