Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Erről a balesetről tudtok? Én...

Erről a balesetről tudtok? Én csak reménykedem benne hogy valami beállitott kamuvideó, mert azt hinném annyire senki se lehet hülye hogy egy frissen elütött idős embert igy elkezd rángatni akit moccantani se lehetne laikusnak.

Figyelt kérdés
[link]
2016. jún. 7. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerinted ez kamuvideó??

Egy igazi hülyét látsz a videón.

2016. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most hallottam róla én is.

A rángatás annyira azért nem durva, mint ahogy a leírás alapján elképzeltem. Persze nyilván nem kéne sehogy rángatni, mert lehet olyan sérülése.

Nekem az a megdöbbentő, hogy vagy 20-30 autós elment, amíg a bácsika egyáltalán neki tudott kezdeni az átkelésnek. Ez a közlekedési morál Magyarországon? Nem kéne a gyalogost alapból átengedni?

2016. jún. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

de, kéne.

én Budapesten ennél sokkal jobb morált tapasztalok, elvétve nem engednek át s utána a következő majdnem mindig átenged.


hát nekem ez is elég durvának tűnik, amekkora ütést kapott a bácsi simán lehet többszörös csonttörése.


a cikk szerint ugyan enyhe sérülése volt ami nehezen hihető de megeshet, na de a sofőr ezt nem tudhatta.


ilyen után max. azt kellene megnézni lélegzik e nem pedig így rángatni...

2016. jún. 7. 17:35
 4/4 A kérdező kommentje:

"Szerinted ez kamuvideó?? "

Csak reméltem, hogy felnőtt ember nem lehet ennyire barom mint ez a sofőr...


Azért van alapom remélni mert a fiam ha nagyon akarna tudna szerkeszteni egy hasonló videót anélkül hogy egyáltalán odamenne.

2016. jún. 8. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!