Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
Elkoltoztem otthonrol eleg messzire de unokatesomekkal lakok, idokozben lett egy baratom akit mindennel jobban szeretek, most pedig kicsit osszevesztem unokatesommal ezt elmondtam anyumnak es most arra kotelez hogy koltozzek vissza, azota mar kibekultem uncsimmal es mondtam is anyunak megis azt akarja hogy hazamenjek ha meg nem megyek ertem jon, viszont a baratommal nagyon jol megvagyunk es o sem akarja hogy visszakoltozzek mert lehetetlen lennr megoldani a talit, mit tanacsoltok mit cselekedjek? A valaszokat elore is nagyon szepen koszonom!
2018. máj. 2. 11:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Én sajat magamat tartom el csak anyum felt engem tulsagisan is :/
2018. máj. 2. 12:51
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha eltartod magad akkor szülő nagyot hibázik ha beleszól a gyereke életébe. Így soha nem leszel önálló ha helyetted fognak gondolkodni.

Egy gyereket tudni kell elengedni. Mondd meg nekik nem vagy a tulajdonuk, önálló személyiség vagy, önálló gondolkodással önálló élettel.

Tanácsot adhatnak, de semmi mást.

2018. máj. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!