Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
Elkoltoztem otthonrol eleg messzire de unokatesomekkal lakok, idokozben lett egy baratom akit mindennel jobban szeretek, most pedig kicsit osszevesztem unokatesommal ezt elmondtam anyumnak es most arra kotelez hogy koltozzek vissza, azota mar kibekultem uncsimmal es mondtam is anyunak megis azt akarja hogy hazamenjek ha meg nem megyek ertem jon, viszont a baratommal nagyon jol megvagyunk es o sem akarja hogy visszakoltozzek mert lehetetlen lennr megoldani a talit, mit tanacsoltok mit cselekedjek? A valaszokat elore is nagyon szepen koszonom!
2018. máj. 2. 11:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Miért beszélsz róla úgy mintha a kutyád vagy használati tárgyad lenne?
2018. máj. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. máj. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy lehetetlen, csak tehetetlenség és lustaság van.

Egyébként imádom ezeket a huzavonás éretlen családi játszmákat.

Akkor költözz oda a párodhoz.

2018. máj. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kivesztek együtt egy albérletet, és annyit lesztek együtt, hogy unni is fogjátok.
2018. máj. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem beszelek rola ugy mint a kutyarol.. 19 eves vagyok, az a bak a csaladommal hogy mindig beleszolnak az eletembe, baratom nem hiszem h osszekoltozne velem emiatt, tudom hogy egy szerelemben mindent meg lehetne oldani de sajnos a parom neha eleg makacs, mellesleg ha visszakoltozok tobb mint 300km lesz koztunk. :(
2018. máj. 2. 11:36
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, az első válaszoló, 65%-os mindenhova ilyeneket ír, őt ne vedd komolyan!
2018. máj. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ui.: a két város között félúton lehet találkozni, aztán, ha komolyabbra fordul a dolog, akkor lehet vagy ide, vagy oda költözni.
2018. máj. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha inkább elveszít, de nem költözik veled össze, akkor nem ér annyit, hogy maradj miatta.
2018. máj. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Remdben nem veszem komolyan, koszonom a valaszokat, azert nem akar osszekoltozni velem mert a szuleivel el es azt mondta onnan nem akar elkoltozni egy ideig 😐
2018. máj. 2. 11:57
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha eltartod magad teljes mértékben, űgy hogy egy fillér támogatást sem kérsz vagy kapsz a szüleidtől semmi joguk beleszólni az életedbe.

De ha az ő támogatásukra szorulsz akkor joguk van beleszólni.

Vannak ismerőseim akiknek a szülők pénzelik a fővárosi életét, naplopók, nem tudják eltartani magukat de a szülő ne szóljon bele .... hát egy büdös nagy lőf szt!!

2018. máj. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!