Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Össze vesztem volt barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vesztem volt barátnőmmel le tiltott még instáról is viszont még fel hívni sem tudom mert nincs meg az új száma most mit tegyek?

Figyelt kérdés
most meg szarul érzem magam ez miatt össze kaptunk az miatt mert neki valaki tele beszélte a fejét rólam ő meg persze el hitte és neki az volt a megoldás hogy le kell tiltani minden honnan .
2018. máj. 4. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Helytelenül, jobban mondva túl hirtelenül cselekedett, ez tény és való, de kérdés az, hogy mi volt az az ok, ami őt erre sarkallta...

Keresd fel mielőbb !

Remélem nem késő !

Drukkolok nektek !

2018. máj. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem véletlenül "volt" barátnőnek hívod. Hagyd békén az exed. Lépj tovább.
2018. máj. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hagyjatok már ezzel a lépj tovább szöveggel
2018. máj. 4. 11:24
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lépj tovább. Szakítani akart veled, szóval legyél férfi és ne kússz utána nyüszítve. Menj el bulizni, igyál némi alkoholt és szedj fel a buliban egy csajt. Utána rögtön másképp fogod látni a volt barátnőddel való viszonyodat is.
2018. máj. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Lépj tovább. Minek akarod hívogatni? Volt barátnő nem?
2018. máj. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk békén hagyhatnád? Valszeg nem véletlen tiltott le...
2018. máj. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Min vesztetek össze?
2018. máj. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Persze, a másik a hibás, meg az exed.


Tudod, ha letilt, azt mindenki okkal teszi, nem "csak úgy", és nem apróságok miatt.


Egyébként próbálkozhatsz hívogatni, de ne lepődj meg, ha feljelent zaklatásért.

2018. máj. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Keresd meg. Oltsatok le meg stb de ilyet én is csináltam pusztán kiváncsiságból hogy meddig megy el a párom mit tesz meg azért hogy helyre hozza a dolgokat.
2018. máj. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy lehet ez akármi miatt, a nők szeretnek valóban tesztelgetni, viszont ez visszájára fordulhat. Hagyd egy kis ideig, közben próbáld a számát megszerezni. Ha már zaklatásnak akarja beállítani, azt úgyis észreveszed, bár önmagában az, hogy hívogatod, nem lesz az és kiröhögik, ha emiatt feljelentene.
2018. máj. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!