Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmmel háromnegyed éve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel háromnegyed éve együtt vagyunk, de még nem feküdtünk le, pedig én már szeretném, szerintetek mi legyen?

Figyelt kérdés

Én 18 vagyok, ő 19, még mindketten szűzek. Először az első 4 hónapunk után beszélgettem vele erről, de akkor azt mondta szerinte még korai és időt kér, amit el is fogadtam, mert tényleg valószínű igaza volt. Utána az 6 hónapunk közepén kérdeztem megint rá a dologra, elvittem vacsorára, meg otthon is sikerült kiürítenem a családot, minden körülményt próbáltam tökéletesre kihozni, amire azt a választ kaptam, hogy már csak még egy nagyon kevés időt kér.


Most lassan a 8. hónapunk végéhez közeledek, de nem tudom próbáljam-e mégegyszer, vagy inkább hagyjam hogy ő kezdeményezzen amikor jónak látja? Többször is volt már hogy nálam aludt, de akkor is kikötötte, hogy nem lesz semmi olyasmi.

Szakítani biztos nem akarok vele mert nagyon szeretem, de ugyanakkor szeretném ha lenne szex, lehet ez egy hímsoviniszta követelés vagy nemtudom, de teljesen tanácstalan vagyok, ha mégegyszer rákérdezek már-már könyörgésnek fog tűnni.


Előre is köszönöm az inteligens és segítőkész válaszokat.


2018. ápr. 26. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Ez minden csak nem kapcsolat! Felnőtt emberek egy hét után le szoktak feküdni!
2018. ápr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

1. Válaszolónak: szűznek és fiatalok, jó hogy többet várnak egy hétnél


Kérdező, meg kell értened őt. Nekünk lányoknak ez egy nagyon nagy dolog.

Szerintem próbálkozz még, mert szerintem ő nem fog kezdeményezni

2018. ápr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Próbálj meg beszélgetni vele, próbáld meg megérteni :) lehet, hogy fél.

Kommunikáljatooook ez a kulcs

2018. ápr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
ez akkor is rengeteg idő, ha szűz. én 17 voltam az elsőnél, és 3 hónapja voltunk együtt
2018. ápr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Még petting sem volt?Semmire nem nyitott?
2018. ápr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
87%

Szia!

Szerintem, 8 honap mar epp eleg ido.

17 evesen, szuzen, 3 honap utan fekudtem le eloszor a baratommal.

Mar elotte is sokat beszeltunk rola, de szerintem ez emberfuggo is. Marmint, en valahogy nem tartottam akkora szamnak ezt a szuzesseg dolgot, ereztem,hogy szeret a baratom es hogy szeretne, es ez nekem eleg volt hozza.

Most, te vagy kifogtal egy lassu es prud baratnot vagy o nem erzi eleg stabilnak a kapcsolatotokat ahhoz, h ezt meg merje lépni.

2018. ápr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
Én várnék de azért húzogatnék addig más csajt.
2018. ápr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Had döntse már el mindenki saját maga, hogy neki mennyi a sok idő vagy mennyi fér bele, hogy várjon. Mintha az lenne egy kapcsolt lényege, hogy kinek milyen gyorsan volt meg a másik.


Már elég idősek vagytok, hogy leüljetek egymással szemben és megbeszéljétek ezt a szex dolgot. Megmondod neki, hogy te már szeretnéd és megkérdezed, hogy ő hogyan áll ehhez a dologhoz, és ha nem szeretné akkor megkérdezed, hogy miért nem. Nem kell követelőzni, sem könyörögni csak megbeszélni.

2018. ápr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

Öcsém 8 vagy 9 hónap után hagyta ott az ilyen barátnőjét..

Ugyanilyen idősek voltak.

2018. ápr. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
Mondd meg neki hogy már kezd leszáradni, és sürgősen valami nedves helyre kell tenned. :D
2018. ápr. 27. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!