Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak, van olyan nō az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, van olyan nō az életetekben, akit nem tudtok elfelejteni?

Figyelt kérdés

A legelsō barátommal évek óta nem vagyunk együtt. Kisvárosban élünk, tehát néha mindenképp összefutunk, fōleg, hogy vannak még közös barátaink (egy iskolába jártunk). Viszont évente kb 2x találkozunk, és akkor sem lelkizünk igazán, inkább csak felszínes beszèlgetès.

Múlt hónapban együtt buliztunk, ittunk stb. A volt barátom rámnyomult, pedig van valakije. A barátnōje alacsony és vékony. Én 175 cm vagyok, úgyhogy viszonylag magas a lányokhoz képest, és nem vagyok vèkony.

Mikor bepróbálkozott, olyanokat mondott nekem, hogy én olyan vonzó magas és nōies vagyok, stb. Tehát azt sorolta fel, amiben màs vagyok,mint a mostani barátnōje.

Mondta mèg azt is, hogy lehet, hogy sosem fog elmùlni, hogy engem akar.


(Nem törtènt semmi köztünk-bár èn is vonzódom hozzá mèg, nekem nem fér bele, hogy barátnōje van, és engem akart taperolni).


8 éve nem vagyunk együtt, és én 24, ō 26 èves.


2018. máj. 10. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Maga az,hogy valaki annyira jellegzetes jellemmel és tulajdonságokkal rendelkezik, hogy felejthetenlenné válik számunkra ez lehetséges, főleg ha voltak táplálva érzelmek iránta. Én személy szerint mindegyik volt páromra emlékszem (igaz nem volt sok) és igen,akad (1-2 max) akivel még most is összejönnék.


Mondjuk én nem vagyok az, ki a barátnője mellett másra nyomúl,de ez mellékes.

2018. máj. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen van. Szenvedek is miatta.
2018. máj. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem elég kiábrándító, hogy van barátnője, de másra nyomul? Mit akarsz egy ilyen jellemhuszártól? Nem véletlenül ex az ex.
2018. máj. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15%
#1 Nem vagy hűtlen? Aha, ezt sok csávótól hallottuk már :)))))
2018. máj. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Több is van.
2018. máj. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!