Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek hülyeség lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyeség lenne szakítani?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akivel járok pár hónapja, és bár nagyon megszerettem, egyre inkább úgy érzem, hogy szakítanom kellene vele. A társasági élete 90%-a abból áll, hogy munka után berúg a kollégáival. Nem élünk együtt, szóval nem tudom, pontosan hányszor megy el, de az tuti, hogy minimum hetente egyszer (és ez tényleg a legminimálisabb becslésem). Nem is az a tény zavar, hogy alkoholt iszik, mert nyilván én is szoktam néha, hanem az, hogy amilyen gyakran és amennyit iszik, az már néha komolyan elgondolkodtat, hogy nem süllyed-e bele éppen az orrom előtt az alkoholizmusba. Néha füvezni is szokott. A múltkor például mesélte, hogy hármasban füvezett két kollégájával, akik közül az egyik egy olyan nő, akibe több, mint fél évig szerelmes volt mielőtt összejöttünk (nem tudom, le is feküdtek-e akkor, de járni szerintem nem jártak). Nem nézem ki belőle, hogy megcsalt volna, még betépve sem, de akkor is annyira bizarr ez az egész. Nem vagyok hajlandó olyan nővé válni, aki megmondja a barátjának, hogy mikor és kivel lóghat, vagy mit csinálhat, ezért gondoltam, hogy talán jobb lenne egyszerűen csak szakítani. Szerintetek túlreagálom ezeket, vagy tényleg szakítanom kellene?
2018. máj. 11. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl, és még az elején vagytok, így ha most lépsz ki, nem lesz akkora törés, mint hogyha húznád a dolgot.
2018. máj. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennek alkoholizmus és drogfüggőség a vége. Tapasztalatból mondom, én is így kezdtem, majd egyre több pia egyedül is aztán mire észbe kaptam totál függő voltam. 10 éve semmit nem iszom, de ez 10 emberből egynek sikerül.

Szóval nem kellene vele végigjárni ezt az utat mert maga a pokol lesz.

2018. máj. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne hülyeség.
2018. máj. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem tegy ugy, ahogy jonak erzed.

Nem feltetlen alkesz az, aki hetente osszeul a barataival inni.

Lany letemre en is ezt teszem, ha szegyen,ha nem. Inkabb most, mint 35 evesen gyerek mellett.

Nem azt mondom , hogy minden hetvegen vedelek. Van , hogy csak egy somersbi vagy egy pohar lesz a dologbol, van,hogy rendesen becsiccsentek. De ez nem jelenti azt, hogy mindig minden pillanatban az alkohol korul forognak a gondolataim.

Szerintem o is csak tarsasagi ivo, beszeld ezt meg vele, mielott dontesz.

2018. máj. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb amit tehetsz, hogy minél előbb kilepsz ebből... Az ilyen férfiakkal csak a baj van hidd el.
2018. máj. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az összes eddigi választ! Mindenkit felpontoztam :)

Kedves 4. válaszoló: a problémám az, hogy egyrészt ő sokkal többet iszik, mint te, amikor elmegy kocsmázni (legalábbis azok alapján, amiket mesélt), ráadásul nem is csak hétvégénként megy el, legutóbb például tegnap előtt volt inni. Másrészt pedig a füvezés is ott van, és bár azt ritkábban csinálja, és szerintem nem függő (még legalábbis), nekem nagyon, de nagyon fura, hogy mindezt egy olyan csajjal csinálta, akibe nem olyan rég még bele volt zúgva. Nem vagyok féltékenykedős típus, de ez azért sok nekem.

2018. máj. 12. 13:30
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehet h csak keménykedik és a fele sem igaz az egésznek? Menj el vele egyszer, és csak aztán dönts. Akkor meglátod mennyi az annyi, a piánál, drognál és a másik csajnál is.
2018. máj. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem tök mindegy most ebből a szempontból, hogy ő alkoholista lesz-e vagy sem.

téged valami nagyon zavar, vagyis több dolog nagyon zavar már a kapcsolat elején.

jobb lesz lezárni.

2018. jún. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!