Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, ha szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szakítás után vizsgákra kellene tanulnom, de alig bírok koncentrálni?

Figyelt kérdés
Én szakítottam a barátommal, annyira nem is volt még komoly a dolog, mégis minden egyes nap, szinte minden percben ő jár a fejemben. Én valóban szerelmes voltam belé, de muszáj volt meghoznom ezt a döntést, mert egyáltalán nem vett komolyan, valamikor hetekig nem is láttam, szóval tudom, hogy jól döntöttem, mert ha már az elején így viselkedett, mi lett volna később. Ennek ellenére - én sem értem, hogy miért - rengeteget gondolok rá, amit alapvetően meg is engedhetnék magamnak, de most, hogy jön a vizsgaidőszak, muszáj lenne a tanulásra koncentrálnom. Ez viszont egyszerűen nem megy. Leülök tanulni és már a második mondatnál rajta jár az eszem. Voltatok már hasonló helyzetben? Alapjáraton nehezen dolgozom fel egyébként a szakításaimat, de ez tényleg tiszavirág életű kapcsolat volt, ráadásul az agyammal én is látom, hogy felesleges ebbe ennyi energiát ölni, még a gondolataimat sem kellene rá pazaroljam. Tudom, hogy bánni fogom, ha emiatt rosszul sikerülnek a vizsgák, de nem bírok uralkodni magamon. Mit tehetnék? Nagyon gyors megoldás kellene.
2018. máj. 15. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyél csokit.
2018. máj. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Biztos a pasi miatt van?

Én éppen tanulok... De két mondat után már teljesen másra gondolok és itt olvasgatok a gyakorin. Meg farm hero-zok.

2018. máj. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha rövid volt a kapcsolat, akkor gyorsan túl is leszel rajta.
2018. máj. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy szívem szerint nem szakítottam volna, de a vége felé már olyan szinten megalázó volt a helyzet és olyan szinten nézett hülyének, hogy muszáj volt pontot tegyek rá. Szóval szinte egész nap rá gondolok. Amúgy amit tanulok, érdekel alapból, de most egyszerűen nem köt le. (Ahogy semmi más sem...pl. baráti összejövetelen is kb. csak fizikailag voltam ott)
2018. máj. 15. 10:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok én is 2 hónapja dobtak most csütörtökön írásbeli vizsga semmit nem készültem rá és semmit nem tudok hála isten sok a tippelős feladat :D 50/50 híve vagyok eléggé és mindig a leghosszabb leg értelmetlenebb válasz a jó én így állok a dologhoz majd lesz valahogy 51 pont a célom hajrá :D
2018. máj. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam akkor szokott ilyen lenni, ha bennem vannak még kimondatlan dolgok vagy sérelmek. Erre a megoldás az lenne ha beolvasnál neki vagy kidumálnád magadból utána mehetsz vissza a tanulásra. Magadat kell motiválni mert más nem fog.
2018. máj. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg dolgoznom kéne, határidős feladatok tömkelege vár, de egyszerűen nem megy. Én is most "szakítottam", vagy inkább mondjuk azt, hogy megakadályoztam, hogy elkezdődjön valami. Nálunk igaziból kölcsönös volt, csak családos emberek vagyunk, szóval ennek így nincs értelme.
2018. máj. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!