Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet átvészelni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet átvészelni egy hármas helyzetet?

Figyelt kérdés

A barátommal eléggé se veled-se nélküled a kapcsolatunk. Nagyon sokszor veszekszünk, utána viszont úgy ki tudunk békülni mindig, mintha mi sem történt volna. De a múlt heti veszekedésünk most minden eddiginél durvább volt, és közben pedig rám írt valaki a múltamból (nem igazán ex, de valami olyasmi, szex nem volt), és teljesen felkavarta az érzéseimet. Anno, mikor beszéltünk, akkor visszautasított, de most újra megkeres...? Mit akarhat vajon tőlem? Szexért nem kell kuncsorognia senkinél, mert csomóan nyomultak rá mindig is. Azt viszont meg kétlem, hogy barátkozni akarna, mivel nagyon közlékeny, nem így ír, hogy na mizu és annyi.


A barátommal mindketten nagyon szenvedünk. Ő a rengeteg probléma ellenére is próbálna rá megoldást keresni, és azt hiszem, én is, de most összezavarodtam.

Ráadásul pár héttel ezelőtt vele is történt hasonló, de a lány lekoptatta, és utána azt mondta, hogy jobban meglátta az értékeimet.

Tudom, hogy szakítanunk kellene, de nagyon szeretem őt. :(


Szerintetek mit jelenthet ez az egész helyzet?


2018. máj. 24. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

"Szexért nem kell kuncsorognia senkinél, mert csomóan nyomultak rá mindig is."


Attól függ kik...

2018. máj. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz szünetet tartotok.Az hogy rögtön mással legyél nem jó ötlet szerintem.Főleg ha csak szexet akar ami valószínű.Saját magadnak csinálnál még több gondot.
2018. máj. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgyis bedőlsz a srácnak, aki át fog b-szni. Nem hiszem el, hogy ezt a süket dumát beveszed? :D Hány évesek vagytok mégis? Szerencsétlen barátod...
2018. máj. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia, mi lett, én is hasonló helyzetben vagyok.

köszi!

2018. jún. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!