Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hianyzik az ex csajom! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hianyzik az ex csajom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos nem kezeltem jol a felmerülő vitákat! Es elkezdtem beszrlgrtni mas csajokkal miközben egyutt voltunk. Kiderült; elköltözött; nagyon kivolzam próbáltam helyre hozni de nem ment. Visszautasított. Kozben találkoztunk is de mar nem volt olyan. Mindig feljott a bizalom téma. Aztan en is azt mondtam hogy hagyjuk az egészet. Ismerkedek is; találkoztam is mas csajokkal; de minrl jobban próbálom elfelejteni annal tobbet gondolok ra. Hogy mi van vele; de nem keresem nehogy felboszantsam. Mert volt hogy hajlandó lett volna találkozni de akkor leraztam. Azota semmi.... Veletek is volt mar igy; hogy hiaba csajoztatok meg is az exetek hiányzott egyre jobban?

#Ex;hianyzik;parkapcsolat
2018. máj. 31. 20:57
 1/1 anonim válasza:
Hath szerintem sose nezz vissza fele ez van ha mar *eldobtad ne ved vissza* amugyis ha szeretne teged akkor biztos keresne es meg bocsajtana es te meg ha tenyleg szeretned nem altal volna le mas csajokkal mikor vele voltal De ez csak egy velemeny nekemis van hogy hianyzik az exem de nem azer mert szeretem hanem csak azert mert vannak dolgok amik a mostani csajombol hianyznak de az exemben meg van es ezert hianyzik az exem egyszer egyszer
2018. máj. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!