Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek is hiányzik a Csacska...

Nektek is hiányzik a Csacska Angyal?

Figyelt kérdés

Nincs olyan nap,hogy ne fordulna meg a fejembe,Floricienta és az egész sorozat...én most épp szerelmes vagyok és amikor meghallom azokat a régi Csacska Angyal zenéket rendesen kiráz a hideg és síronom kell és annyira hiányoznak a szereplők😂


Szerintetek beteges?


2017. júl. 3. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Fiú létemre bevallom, hogy nővéremmel anno nagyon szerettük ezt nézni :D Mindig amikor hazaértem a suliból, ezt és a Disney mesedélutánt vártam a tévében :D

Most, hogy így eszembe juttattad, elöntött a nosztalgia, és azt kell válaszoljam a kérdésedre, hogy magára a sorozatra nem tudnám azt mondani, hogy hiányzik. Viszont az az időszak, amikor még futott és ami nekem még a gondtalan gyerekkor ideje volt, már annál inkább :/ Nagyon szívesen lennék újra annyi idős, mint akkor voltam.

23/F

2017. júl. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem nagyon. 5., és 6. osztályos voltam, mikor ment. most már 24 vagyok. most is épp az egyik zenét hallgatom. más volt, mint a többi szappanopera, valahogy nem lehetett komolyan venni. csak nevetni rajta.:)
2017. szept. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyan jó hangulata van annak a sorozatnak. Nagyon vicces volt sokszor, valahogy nem az a tipikus Esmeralda meg a többi sorozathoz volt hasonlítható, hanem annál lazább és humorosabb volt az egész.

(Előtte meg ment az a betelefonálós játék a Szakál Mikivel meg a többiekkel. :D azt is úgy néztem mint egy sorozatot)

2020. aug. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!