Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok/Nők! Mi volt az indokot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Mi volt az indokotok szakításnál?

Figyelt kérdés
Gondolok itt barmilyen indokra, amiért az évek során a szakítás mellett döntöttetek.
2018. jún. 8. 10:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer szakítottam. Egyszer azért, mert megcsaltak, egyszer pedig azért, mert hiába szerettem, megoldhatatalan problémáink voltak, engem tönkretett a kapcsolat (féltékenykedés, korlátozás, napi szinten passzív-agresszív beszólogatások, agresszív kirohanások, stb.) ő pedig nem volt partner abban, hogy változtasson.
2018. jún. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Eltávolodás, kihűlés, össze nem passzolás.
2018. jún. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

- megcsalt

- nem voltam szerelmes

- teljesen más céljaink voltak és másféle kapcsolatot képzeltünk el, nem passzoltak az igényeink

2018. jún. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Megcsalás, hazudozás, féltékenység.
2018. jún. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Rosszul bánt velem az illető, durva volt és erőszakos, képtelen voltam szeretni.
2018. jún. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1. Szemét volt velem, irányítani akart minden téren.

2. Nem fektetett energiát a kapcsolatba, és feltárta előttem az igazi énjét, aki messze nem olyan volt, mint akibe beleszerettem.

2018. jún. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lassan 30 éves, még mindig az anyja mos-főz rá, a szobáját is ő takarítja, ő soha egy szalmaszálat sem tesz keresztbe, lusta, nincsenek ambíciói és félek, hogy tőlem is hasonló kiszolgálást várt volna, ha összeköltözünk (már ha képes lett volna az otthon kényelméből egyáltalán eljönni). Én ennél érettebb, felelősségteljesebb párt keresek.
2018. jún. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

- nem passzoltak az igényeink, leginkább kommunikációs szakadékok voltak köztünk, neki nem volt rá annyi igénye, én pedig beleuntam a felszínességbe

- ahogy egyre jobban megismertem, rájöttem mennyire szürke életet él, semmi minőségi időtöltést nem akart csinálni

- szexuálisan nem figyelt oda rám, hiába beszéltük meg

- agresszív, erőszakos viselkedés miatt, végletes személyiség

2018. jún. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Folyamat bizalmatlankodott velem.

Hozzászóltam neten, élőben stb. másokhoz, már a világ legnagyobb ri..banca lettem.Az bezzeg nem volt baj, hogy őt meg folyamatosan istenítették a kolléganők a börtönben (ez volt a munkahelye).És nem is titkolta előlem, sőt hencegett vele.

Egy jót nem lehetett vele szeretkezni a gátlásai, félelmei miatt.2 gumiban történő szex után is állandóan a terhességi tesztet követelte tőlem.Pedig abban is kb.fél percig merte csinálni, el se élvezett.Voltak bajok rendesen nála, nem is bírtam vele sokáig együtt maradni...

Folyton rajtam töltötte ki, ha a családjával balhé volt, stb....ezt nem lehetett hosszútávon bírni.

2018. jún. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1. Ahogy felszállt a rózsaszín köd, egyre inkább kiderült, mennyire nem passzolunk egymáshoz, olyan volt, mintha külön nyelvet beszélnénk, kiszerettem belőle.


2. Agresszív volt, kezet emelt rám.


3. Eltávolodtunk egymástól, egy ponton nagyon megtört bennem a bizalmam felé, próbáltuk helyrehozni, nem sikerült.


4. Távkapcsolat volt, a vége felé már nagyon magányosnak éreztem magam a kapcsolatban, plusz egyre többet veszekedtünk.

2018. jún. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!