Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt párom fenyeget, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt párom fenyeget, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pár hónapig voltunk együtt, én szakítottam, mert elegem lett az állandó ordibálásaiból és veszekedésből. Most azzal fenyeget, ha nem megyek vissza hozzá, "tönkretesz". Pl. kirakja a képeimet facebookra, (fehérneműs képek is vannak köztük) meg fórumokra, hogy mekkora egy k_rva vagyok, ami nem is igaz. Mit tehetnék? Addig feljelenteni nem tudom, amíg nem tesz semmit, de én meg valahogy meg szeretném előzni, nem akarom megvárni, hogy tényleg megtegye... Tudna valaki segíteni? Mit lehet ilyenkor tenni?

Köszönöm!

L/23

Pls olyan válaszok ne jöjjenek, hogy nem kellett volna pucér képeket küldeni, most már tudom, és ez nem segít a helyzeten, úgyhogy ezen át is ugorhatunk, köszönöm!


2018. jún. 17. 20:44
1 2
 1/13 iamaveryniceguy ***** válasza:
95%

A fenyegetést/zsarolást is be lehet jelenteni a rendőrségen. Felveszik a jegyzőkönyvet és ha megtörténik a baj, akkor tudják, hol kell kopogtatni.

Így sokkal előnyösebb pozícióban leszel, ha tényleg megteszi.


Amikor egy fiúcska (mert ő nem férfi) erőszakosan viselkedik egy nővel szemben, azt a rendőrök (és a normális férfiak) nagyon nem szeretik. Szívesen fognak eljárni az ügyedben. Tehát menj csak be szépen a rendőrségre. Mondd el nekik, hogy a kapcsolat alatt ordibált veled és most fenyeget téged.

2018. jún. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szólj szüleidnek mindenképp. És lehet, hogy addig is elmehetsz a rendőrségre megkérdezni, hogy ilyenkor mi a teendő.
2018. jún. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Pont hogy azt nem akarom, hogy a szüleim tudjanak róla, félek mit szólnának, ők ebben nagyon szigorúak..
2018. jún. 17. 20:55
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha telefonon fenyeget, akkor rögzítsd a beszélgetést, és máris van ellene bizonyítékod. Egyébként meg javaslom, hogy nézz körül itt:


[link]


illetve hívhatod a segélyvonalukat is.

2018. jún. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyébként miért nem bízol a szüleidben? Nem jó velük a kapcsolatod?
2018. jún. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem igazán, főleg anyukámmal.
2018. jún. 17. 21:17
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor visszafenyegeted, hogy feljelented zaklatásért, ha kiteszi bárhova is a képeid, akkor pedig már komolyabb is lehet az ügy.
2018. jún. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Még egyszer javaslom:

1. Mindent, amit neten küld, üzenetet, csatolmányt: mentsd el.

2. Telefonbeszélgetést vedd fel.

3. Mindegyiket pendrive-ra másold át.

4. Aztán irány a rendőrség.

2018. jún. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm!
2018. jún. 17. 22:16
 10/13 anonim ***** válasza:
40%
Nem csoda h ilyen alakba botlottál a csapni valo családi háttérrel. Rendőrség szépen feljelented ha továbbra is fenyeget.
2018. jún. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!