Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom képtelen meglenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom képtelen meglenni a macskával és fenyeget. Már félek tőle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom gyűlöli a macskámat, amióta összeköltöztünk. Előtte se szerette nagyon, de semmi probléma nem volt, csak mikor ideköltözött. Először csak durván kihajította a szobából ha feljött az ágyra de már teljesen elfajult. :,( Ma nem tudom mi történt, csak a párom ordítására lettem figyelmes, siettem oda és az fogadott hogy épp nyakánál vonszolja a macskát a párom arca pedig szét van karmolva. A szemébe is belekapott egy kicsit és a szeme alatt is tele van karmolással. Azt állítja, hogy a macska előzmény nélkül nekiugrott. Hát amikor én legutoljára látta akkor a macska az ágyam végében aludt a pokrócon amit odatettem neki. Elvettem a páromtól a macskát de akkor összekarmolta az én karomat mert nagyon meg volt ijedve.

A párom ordítozott velem és megmondta, hogy holnapig kapok haladékot: vagy elviszem a macskát menhelyre, vagy elaltatom az állatorvossal, vagy elajándékozom, ha nem teszem meg akkor lelövi, mert veszélyes mindkettőnkre nézve. Azt is mondta, ha az én kezemet nem karmolja össze akkor még meg is kegyelmezne nekem ezért értem teszi és láthatóan nem vagyok felelős a macskáért és magamért se.

El akartam jönni innen, vissza akartam menni anyáékhoz pedig enyém a lakás, de nem engedett ki az ajtón, eltette az összes kulcsot mert szerinte zaklatott vagyok és nem felelek a döntéseimért.

Félek már tőle, rá sem ismerek mintha nem is az az ember lenne akivel összejöttem. Mit tegyek? :,( Félek hogy bezárva tart és bántani fogja a macskát mert eszemben sincs tőle megválni és csak az oldja meg a helyzetet ha rendőrt hívok ... Már ha engedi. Segítsetek!!!



2016. febr. 20. 21:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%

Dobd ki a pasit... keress magadnak egy olyat, aki állatbarát..

A pasidat meg b*szd jól pofán és mond h t*karodhat.. egy igazi p*raszt lehet..

A macska akkor támad ha bántják...

Kérd egy barátod segítségét.. mond meg a párodnak h költözhet

2016. febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Hívj rendőrt!! Azonnal. Azt az elmebeteg àllatot meg vitesd el velük- a pasit-
2016. febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%
Inkább a párodat kellene elaltatni. Hívd ki a rendőrséget. Mi az, hogy fogvatart a saját lakásodban?
2016. febr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
98%

Ha a macskás részt nem is számítjuk - ami nekem már elég lenne -, de mi az, hogy bezár és nem enged el?

Dobasd ki a házból, vagy menj el, amikor nincs otthon.

Mekkora gáz már ez, hogy elveszi a kulcsokat.

2016. febr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
vigyázz a cicára, bujtasd el valahova, vagy tedd a hordozóba, és azonnal hívj segítséget... ha a cica biztonságban, magadat védd, mert ez a szemét nem hiszem h visszafogja magát...és azonnali kiköltöztetés, szomszédok, család, barátok, rendőrség, bárki segítségével. ha márte félsz tőle, ottnagy bajok vannak a kapcsolatban is.
2016. febr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%
A macskát tartja közveszélyesnek, és ő tart fogva? Szánalmas.
2016. febr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%
Kérj segítséget egy baráttól vagy rokontól és rakjátok ki a párodat.
2016. febr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
98%
Holnap mondd azt, hogy elviszed a macskát elajándékozni, menj el anyádékhoz, mondj el nekik mindent, hívd rá a rendőrséget a pasidra, hogy a lakásodban van és szakíts vele.
2016. febr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
77%

A 8-as tökéletes ötletet mondott.

A pasid hazudozik is. Provokálta, bántotta a macskát, azért támadt neki. Megérdemelte volna, hogy kikaparja a szemét.

2016. febr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
79%

Mit lehet erre mondani?

A barátod egy elmebeteg pszichopata, úgy néz ki cicus,a macskád, ezt előbb észrevette, mint te.

Fenyegetőzik,bezár a lakásba... az ilyen férgek nem szoktak ennél megállni,minél előbb menekülj!

Hívj fel egy barátnődet, vagy anyukádat, vitesd el a macskát,nehogy ez az elmeroggyant kicsinálja.

Aztán hívd rá a rendőrséget, ha cicus biztonságban van.

Kérj segítséget a szüleidtől, barátaidtól,de arra számíts,nem lesz könnyű kirakni az életedből.

Empátiát kizárni,ez a legfontosabb!

Lehet könyörögni fog,lehet agresszív lesz, bármi lehet sajnos.

Lehet ígérgetni fog,de ne dőlj be neki,tedd ki a szűrét!

Ha bántana, csinálj képeket,látlelet, szükséged lehet rá később!

Esetleg hangfelvétel, de azt csak nagyon óvatosan!

Telefonod kódold le,képernyőkóddal,ne tudjon semmihez hozzáférni.

Fel a fejjel,sok erőt és bátorságot kívánok hozzá :)

2016. febr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!