Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért írt egy csomó sms-t, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írt egy csomó sms-t, ha nem akart semmit?

Figyelt kérdés

A párommal 1,5 évig voltunk együtt, ebből 1 évet együtt laktunk. Május közepén szakítottunk különköltöztünk, de végig hiányoztunk egymásnak, beszéltünk, sokszor megfogadtam, hogy nem keresem, de mindig az az érzésem volt, hogy talán most engem választ, mert a múltjából felbukkant valaki, egy ilyen jeges srác. A volt barátnőm is eléggé az tud lenni, nem is nagyon ment neki az együttélés, most pedig a végén vagy 2-3 napra kibékültünk, de rájöttem, hogy nekem nem erre van szükségem, hogy ne tudjak tervezni valakivel, hiszen nem is tud velem együtt élni, én meg majd szeretnék gyereket idővel, de így hogy tervezzek? Legyőztem a büszkeségem, de a szívem nem tudtam, nekem ez nem elég. Annak a srácnak is írt, hogy hiányzik neki, pedig nem is hűséges, meg nem tud kötődni ez a srác, mégis rá vágyik. A lány pedig először azt mondja nem kell neki ilyen ember, aztán mégis... Meg megint olyan sms-t ír, hogy senki nem szerette őt annyira mint én, meg az élet majd megbosszulja, ennek mi értelme van? Nem akar visszakapni, de írogat nekem...


25/F


2018. júl. 2. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Kapd össze magad és tudjad mit akarsz. Ezt a csajt ne akard.
2018. júl. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Páros lábbal, vizes zoknival (megfelelő csípőhatás) rúgd ülepen a lányt mielőbb. Éretlen fruska.
2018. júl. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!