Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott, most mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott, most mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve voltunk együtt. Mindig sok volt a konfliktus köztünk de eddig 1-2 órán belül mindig kibékültünk akármennyire durva balhénk volt előtte.


A helyzet az, hogy nem régiben elutazott egy munkaügyi útra, aztán 5 napot hazajött persze megint dolgozva, majd előtte egy nappal szól hogy XY helyre kell utazzon 2 hétre megint.


Eleve nem rajongtam az ötletért mert van ott a cégben egy hölgyike akivel előszeretettel bújt ágyba amig én még nem voltam. 6 nap munka nap telt el. Most vasárnap említettem neki meg hogy szeretném ha munka után a szállásra menne és foglalkozna kicsit velem is. Hiányzik. Szinte nem is beszélünk mert minden nap a haverokkal megy el erre arra, és rám nem jut ideje.

Ezt nagy nehezen elfogadta. Megigérte hazajön de nem tette. Én meg csak vártam hajnalig.

Összevesztünk. Viszont ő zavart el.

Lekur.vázott pedig sosem csaltam meg és azt mondta utál engem mert ilyen vagyok és az egész 2 év az én hibám na meg hogy kur.vára nem kellek neki.


Én erre nem reagáltam. Vasárnap reggel óta semmit se beszéltünk. Nagyon hiányzik. Én megörülök de sztem neki kellene belássa ő hibázott. Neki kellene keresnie. Mit csinájak? A falat tudnám kaparni.


2018. júl. 10. 07:59
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem keresd meg és zárd le vele a kapcsolatot.
2018. júl. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a saját bizonytalanságát vetítette ki rád. Nem érdemes vele foglalkozni, mert ha keresed sosem látja be a hibáját.
2018. júl. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én mindennap megvártam hátha tudunk beszélni este amikor hazatalált, de akkor rögtön az volt hogy fáradt ne nyüstöljem.. Haverokkal elmenni nem volt fáradt. Előtte úton is eljátszotta ezt már velem hogy megigéri jön és nem teszi. Semmibe vett.

Azt mondta egy dolog hogy ő hibázik de én egy szemét alak vagyok mert igy viselkedek. Elkellene fogadjam?

És ki ne hagyjam elmondása szerint utálja azokat az embereket akikkel eljárogat. Most meg kidobott.

2018. júl. 10. 08:11
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Ez nem ilyen egyszerű ahogy leírtad. Persze az, hogy elutazik, nem érdekli mi van veled, megígéri, hogy hazajön, de nem teszi koránt sem ad okot a bizalomra, de a legfontosabb kulcsmondat igazából ott van az első bekezdésben. Arról kellene kicsit bővebb infó mert könnyen lehet, hogy két év alatt oda jutott el, hogy már egyre kevésbé van kedve hazamenni hozzád, ez a végén pedig inkább csak ürügy volt a szakításra.
2018. júl. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Mar az elozo kerdesednel is leirtuk, hogy ne alazd magadat azzal, hogy benne maradsz egy ilyen kapcsolatban. Te megfogadtad a tanacsokat? Nem. Es most megint szenvedsz, megalaznak es ismet tanacsot varsz. Mit mondjunk? Beled rughat a csavo, lekophet, karomkodik rad, te ugyis vele maradsz, szoval sporold meg a billentyukoptatast. Teljesen felesleges.
2018. júl. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
Konkrétan ezzel a csávóval semmit nem kellene tenned. Lépj tovább és felejtsd el. Ő nem szeret és nem tisztel. Ezt fogjad fel végre és hagyd a fenébe. 36N
2018. júl. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Te ezek után még akarsz is tőle valamit??

Miért hagyod hogy így bánjon veled. Az egy dolog hogy az emberek összevesznek és hülyeségeket vágnak egymás fejéhez... de ez azért sok. Dobd ki a francba. Jobbat érdemelsz ennél a tapló baromnál.

2018. júl. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki igazán szereti a másikat és fontos neki, jelen esetben te, akkor hozzád ment volna elsőként, az lett volna számára a fontos, hogy veled legyen főleg , hogy csak ilyen kevés ideje van.


De....ahogy szeretnéd várhatsz és reménykedhetsz még.

2018. júl. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!