Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nemtudom hogy mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom hogy mit tegyek, szakítsak vagy ne?

Figyelt kérdés
Több mint másfél éves kapcsolat után szakítottam a barátommal mert nem tudtuk normálisan megbeszélni a dokgokat, kiabált és szabályozta az egész életemet. Viszont a szakításunk után 2-3 hónappal találkoztunk és én leszögeztem hogy nem akarok együtt lenni vele. Végül mégis összejöttünk de én ezt nem akartam, a szüleim sem támogatnák, az egyetlen igaz barátnőm sem, neki el sem mondtam. Csak hát a szerelem.. szerintem szakítanom kéne de én nagyon szeretem.

2018. júl. 11. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Bár az én exem is ilyen lenne mint te, mert én legalább tudtam volna változni, még ha hosszú idő után tettem is volna.

Nem biztos, hogy a te pasid is tud változni. Lehet ugyan úgy szabályozni akar majd és eszedbe fog jutni a múlt és jön megint a veszekedés. "Ugyan azt csinálod mint régen", etc.

2018. júl. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Végül mégis összejöttünk de én ezt nem akartam"


De, akartad.


Te vagy a felelős az életedért, és a döntéseidért.


Ha ezt felvállalod, ami kötelességed, akkor fogsz tudni döntést hozni önállóan.


Ugyan mit mondhatnánk mi neked?És ha később megbánod, hogy hallgatsz ránk, akkor azt fogod mondani, hogy "de én ezt nem akartam, ők mondták..."??


Ezt célszerű realizálnod, a te érdeked.

2018. júl. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én legszívesebbeb szakítanék és elköltöznék egy másik országba. Vagy vele költöznék el :D . Elöbb utóbb úgyis szakítanánk de én tényleg nagyon szerelmes vagy még mindig, a sok rossz emlék ellenére is.

Amúgy én látom hogy változni akar de már újra kezdi, nem olyan szinten de én azt érzem amit régen és nagyon rossz volt.

2018. júl. 11. 12:06
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akartad? Miért pisztolyt fogott rád vagy ennyire életképtelen vagy? Ha jól sejtem mindkettő.
2018. júl. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát akkor máshogy fogalmazok. Nem így terveztem. Tudom hogy ez így nem jó de nem tudom az érzéseimet megállítani.
2018. júl. 11. 12:08
 6/10 anonim ***** válasza:

2-essel egyet értek!


Te akartad! Különben nem jöttetek volna össze újra. A többi csak bla bla.


amíg nem botlasz bele valaki másba akit megszeretnél, addig újra és újra fel fog keresni ez a jelenlegi/exed ha éppen szüksége van rád illetve ha neked kell valaki hirtelenjében (amíg ő nem tlaál mást)


Ez gyengeségre utal.

2018. júl. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát igen lehet hogy könnyű máshogy nézni a dolgokat de aki átélt ilyet az megértene.
2018. júl. 11. 12:09
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus bántalmazó kapcsolat...
2018. júl. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Önsorsrontó áldozattipus vagy. Ne irj ki kérdést a verésekről majd..
2018. júl. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon parák vagytok 😂😂😂 pont erre van szüksége annak aki ilyen állapotban van😂 na mindegy, én megoldom a gondjaimat csak éppen rosszkor írtam ki kérdést, viszont gratulálok az ilyen embereknek🤔🤗😂
2018. júl. 11. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!