Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő egy kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő egy kapcsolatot feldolgozni, elfelejteni?

Figyelt kérdés
Leginkabb tapasztalatokra lennek kivancsi hogy ki hogy veszelte tul a rossz napokat vagy csak a rossz kedvet
2018. júl. 11. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
3 eves tavkapcsolat utan dobott a baratnom mert meg elni szeretne indokkal elso baratnom volt en is neki elso dehat veget ert elegge padlora kuldott februarba szakitott azota is minden nap gondolok ra es hianyzik de gyorsan kiverem a fejembol mert nem erdemelt meg ha ilyenert eldob es lerombolta bennem a kepet amit szerettem benne
2018. júl. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

egy három hónapos kapcsolatot kb fél év alatt dolgoztam fel, leginkább azért mert nagyon bíztam benne és őszintén szerettem de ő hazudott sok mindenben... ez egyénfüggő amúgy, én érzékenyebb vagyok

Azt tartottam szem előtt ,hogy én őszinte voltam végig és az én lelkem tiszta volt , ő dobott el... Majd lesz olyan aki értékelni is fog.

2018. júl. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél változó. Van, akinél fél év, van, akinél több. Nekem 3 évbe telt. Nehéz idők voltak és nem is hazudom azt, hogy nem voltak nagyon mély pontok. Sokat segítettek a barátok, de olykor inkább az egyedüllét. Ha sírnom kellett, hát sírtam. Nagyon jó, ha szabadjára tudod engedni a lelkedet és engedsz a könnyeknek. Tisztító hatásúak. Volt, hogy már úgy éreztem, elfelejtettem. Na, végre, gondoltam... Aztán valahonnan újra előjött és minden elölről. Szóval ilyenekre számíthatsz.

Az, hogy mi segített igazán, magam sem tudom. Sokat utaztam ekkor, hogy távol legyek attól a környéktől. Ez elterelte a figyelememet. Sokat sportoltam, olvastam. Inkább az éjszakákkal volt baj, amikor úgymond " nem tudtam menekülni ". Ekkor mégtöbbet sportoltam, hogy jobban el legyek fáradva. Sokat dolgoztam. Ez is gyógyított.

Nem tudom már. Az akarat, a szándék, hogy felejtsek. Egy idő után nem nyalogattam a sebeimet, mélyre tud vinni az önsajnálat. Aztán szépen, fokozatosan elmúlt.

Tudom, közhely : de az idő segít és akarnod kell. Mindenekelőtt te kellesz hozzá. Próbáld átgondolni, mit hibáztál, ne vidd majd tovább a következő kapcsolatodba.

Biztosan van hobbid, családod, barátaid. Foglald le magadat.

Erre nincs recept sajnos. :(

Fel a fejjel, el fog múlni. :)

2018. júl. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálam változó volt , de mindenkinél az.


Volt egy 2 hónapos kapcsolatom amit majdnem 6 hónap volt totálisan túllépnem.

Volt, hogy egy 4 éves kapcsolatot pár hét után már nem éreztem , hogy volt.


Ez tényleg csak a kimondott unalmas idő és idő...

De a lényeg az, hogy azt az időt mivel töltöd....

Ismerkedj meg új emberekkel, nem csak párkapcsolat vagy szex jelleggel, tanulj valami újat, főzögess sütögess, kezdj el néázni pár új sorozatot, menj vásárolni, vegyél pár új ruhát itt a nyár, menj szoláriumba, vagy napozni, fesd ki a házat, amíg nincs valakid addig azt az időt töltsd hasznosan!

Keress egy kicsivel több pénzt mondjuk.

Olyan dolgokkal foglalkozz amire nem lenne elég időd ha lenne valakid.


Én pl rengeteg elfoglaltságot tudnék neked adni itthon, csempézhetnél, burkolhatnál festhetnél, vagy füvet is vághatnál. :)

2018. júl. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fél nap.
2018. júl. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Leginkabb vasarlassal probaltam csillapitani a fajdalmam...mar eleg regen tortent lassan azthiszem 1 eve es kezdem neha azt erezni mintha meg nemis lett volna kapcsolatom. Tagadom a lanyt hogy barmi kozom is lett volna hozza szexen kivul. Csak annyit akarnek tudatni vele hogy tulajdonkeppen semmit nem jelent a szamomra es hogy amit ereztem az egy magamba beszelt dolog volt es az is.
2018. júl. 11. 21:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt egy 3 éves kapcsolatom, alig egy hónappal később túl voltam rajta. Utána volt egy 1,5 hónapos kapcsolatom, annak több mint egy éve vége, de még most is nagyon rossz néha.

A szakítás óta rengeteget dolgozom, és próbálok minél több időt szánni a hobbijaimra, barátaimra, családomra is. Ennél jobbat úgy sem lehet tenni. Pedig arra is gondoltam amúgy, hogy még a városból is elköltözöm, csak, hogy véletlenül se találkozhassak vele. Végül rájöttem, nem éri meg az álom melót azért feladni. Véletlenül úgyis még csak egyszer láttam.

2018. júl. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!