Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék feldolgozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék feldolgozni egy több éves kapcsolatot? Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Átvert, most pedig boldog az új szerelmével. Én sokat sírok és nem tudom feldolgozni, hogy ő máris másba szerelmes. Ez már tart négy hónapja és még mindig nagyon rossz. Mit tegyek, hogy végre én is elfelejtsem és boldog legyek?
2014. máj. 12. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
örülj neki h megszabadultál egy ilyen mocsadéktól!!!!
2014. máj. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Találj te is magadnak gyorsan valakit!
2014. máj. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első: Az a baj, hogy én ennek ellenére is szeretem.

Második: Próbáltam, de én nem tudok boldog lenni mással, ameddig le nem zártam magamban ezt a két és fél évet.

2014. máj. 12. 12:03
 4/4 BlackSword ***** válasza:
Pálinka... Nagyon sok pálinka...
2014. máj. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!