Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megalázkodás, könyörgés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalázkodás, könyörgés után kis idővel esélyes a megbékélés? 20/L

Figyelt kérdés
Volt egy csúnya vitánk, mely után szakítottunk. (nem tettek voltak,megbeszélhető dolgokról van szó. csak későn jöttem rá, hogy nem így kellett volna gondolkoznom a haverjaival kapcsolatban) Mindezek után több ezer bocsánatkérés és "kérlek beszéljük meg" után sem akar hallani az újrakezdésről, sőt a haverjai boldogan segítik ismerkedését és már randikat is összehoztak neki valakivel. Mindezek után ha egy kis idő eltelik, vajon hiányozni fogok neki, vagy lehet esély az újrakezdésre?
2018. júl. 13. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Sose alázkodj meg senkinek, semmilyen okból, mert ez visszataszító. Már túl lépett rajtad.
2018. júl. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mióta voltatok együtt? Ez is sokat számít
2018. júl. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2 év volt.
2018. júl. 13. 11:56
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Én egyszer könyörögtem ,de az ( szarkazmusnak szántam ) de a tanár mg azt annak vette:D
2018. júl. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Mindegy hány év volt, soha ne alázkodj. Legyél nő a talpadon.
2018. júl. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez már veszett ügy. Ne alázkodj meg előtte többé. 2 év nem kevés idő, de próbáld te is lezárni magadban.
2018. júl. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Minél jobban megalázkodsz, annál szánalmasabbnak fogsz tűnni és annál jobban fognak röhögni rajtad a hátad mögött. Hidd el, ha már nem akar veled lenni, akkor teljesen felesleges továbbrángatni magaddal. Amúgy sem lennél boldog egy olyan kapcsolatban, ahol csak úgy tudod visszaszerezni a másikat, hogy könyörögsz neki.


Engedd el!

2018. júl. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Gondolom a "haverjait" nem 2éve ismeri. A legközelebbi kapcsolatodban ne kövesd el ezeket a hibákat. Ne alázkodj meg, párszor még levarrhat aztán lapát úgyis.
2018. júl. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg nagyon szerethetett, ha már új csajt keres magának. Engedd el. Ne menj utána, ne alázd meg magad.
2018. júl. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megmondta, hogy hagyd békén, mit nem értesz ezen?
2018. júl. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!