Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érint benneteket/főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érint benneteket/főleg nőket/ ha azzal szembesülnek hogy bármennyire szeretnének nem ők a vigasz és a megbékélés, megnyugvás a párjuknak?

Figyelt kérdés

Pl a párotok rossz időszakon megy át, munka, valami személyes konfliktus, ami gyötri, netán anyagi kudarc és ha úgy minden összejön neki, és mindenből és mindenkiből elege van, besokall. Egyedül akar lenni. Nem beszéli meg veletek az adott pillanatban.


Milyen érzés nektek? Hogyan viselkedtek? Hog tudatjátok vele hogy mellette álltok úgy hogy ne menjetek az agyára?


Nem csalódás nektek amiért nem mellettetek nyugszik leg hanem pl bezárkózik?


2018. jún. 11. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is jobban szeretek előbb lehiggadni és ha úgy van, kitombolni magam egyedül, szóval, én megértem az ilyet. Utána tisztább fejjel megbeszéljük.

Ha totálisan elzárkózna és nem mondana később sem semmit, akkor az bántana, hogy nem tudok segíteni, de ilyen még nem volt.

2018. jún. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elszokta mondani, többnyire utólag. Ha elborul olyankor otthagy, vagy ha távol vagyuk leteszi telót. Aztán újra keres. Már figyelmeztetett hogy olyankor ha elborul jobb ha nem vagyok mellette/nem beszélünk/ mert nem gondolkodik tisztán, nem akarja hogy rajtam csattanjon, nem akar megbántani, olyannal amit nem úgy gondol. És hogy ha ilyen van ne ostoroljam magam, mert ezt magában kell elrendeznie


Ezt megértem.

De megsem tudom pontosan hogyan kezeljem. Olyankor rámtörnek a gondolatok. Vagy mikor keressem, mikor közelítsem meg. Mikor hagyjam és főleg meddig.


Utána ha elis mondja időbe telik míg újra teljesen eltudom engedni magam és visszatér minden a korabbi helyzetbe. Ilyenkor ezen akad ki. Ha szomorkodom azután is hogy megbeszéltük es lenyugodott.

2018. jún. 11. 13:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Ő ilyen, erről nem tehet. Azt írd a javára, hogy tisztában van a saját természetével és jól kezeli a kritikus helyzeteket. Inkább elvonul és hagyja, hogy rendeződjön benne a dolog, nem hagyja hogy esetleg rajtad csattanjon az ostor, rajtad vezesse le a feszültséget, amiből csak vita és sértődés lenne. Szerintem várd meg, amíg magában rendezi a dolgokat, utána meg biztosan mesél neked. De ne faggasd, ne járj a nyakára, amíg nem áll készen beszélni.


26/N

2018. jún. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ex férjem is ilyen és a gyerekem is. Akit szeretsz, elfogadod úgy amilyen, de nehéz dolog.
2018. jún. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elfogadom, ha nehéz is es kitartok mellette, csak nem mindig tudom hogy kezeljem és az meginkabb elszomorít
2018. jún. 11. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!