Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Szeretnék a barátommal szakítani de nem akarom hogy ebből egy hatalmas balhé legyen bár szinte biztosra tudom hogy nem tűrtőzteti majd magát. Minél kíméletesebben szeretném vele közölni hogy vége van,mert elegem van a több éves vitákból ,a csúnya szájából és szeretnék megismerkedni másokkal is. Egyszerűen azt akarom fel is fogja akármit tesz , fenyeget,ígér én ezt akkor sem akarom tovább csinálni mert nem működik és nem tesz azért semmit hogy menjen mint az elején de egyedül hiába próbálkozom ha kettőn áll a vásár. Tudom hogy ordítani fog velem, valószinű zavarni is de 2 óra múlva megint nem fog békén hagyni mert nem veszi komolyan elakarom hagyni. Hiányozni fog , mert néha még érzem szeretem de ez nem megy.

21/L


Mit mondjak neki?


2018. júl. 26. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
18%

Egyszerűen ignorálod és kész. Töröld le, tiltsd le.. mond meg neki, ha közeledbe megy, hogy feljelented a rendőrségen.

Nem kell itt szépen lezárni, ha állításod szerint "úgy is csak veszekedés lesz belőle".

Felesleges.

2018. júl. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Szia, figyelj...Vége!!!

Letiltod mindenhonnan, a telefonszámát is. Ha kell sim kartyat cserelsz, ha odamegy hozzad es zaklat akkor rendőrség-feljelentes, ha ongyilkossaggal fenyegetőzik nem kell bedőlni neki, filleres pszichologia, de aki mondja, hogy megteszi, az sose fogja megtenni.


Hmm....szerintem mindent leirtam.

2018. júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj nyilvanos helyre vele, szakits es mond el h most 1 honapig nem akarsz beszelni vele. Torold mindenhonnan, ne beszelj vele 1 evig :)
2018. júl. 27. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!