Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak vele, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele, ha mindent neki köszönhetek? Vagy hogyan hozzam rendbe, ha nem szakítok?

Figyelt kérdés

18 éves korom óta járok a barátommal, együtt is élünk. Hamar hozzáköltöztem. Nagyon szerelmes voltam belé, ő is belém. Nem akartuk halogatni a költözést, én viszont két szakot végzek egyszerre, nem tudtam mellette dolgozni. Ő pedig felajánlotta, hogy fizet mindent helyettem, így gyakorlatilag ő tart el engem. 10 évvel idősebb, sokat értem mellette és mindenben támogatott. Úgy érzem most azonban mégis, hogy már nem vagyok szerelmes. Tudom, hogy a szerelem elmúlik, de inkább testvérként vagy barátként érzek iránta. Nem kívánom vele a szexet. Ő még most is nagyon szerelmes. Nem akarok hálátlan lenni, nem akarom elhagyni, megcsalni se fogom. Ha tehetném, akkor vele maradnék, mert érzem, hogy tökéletes társ és valószínűleg megbánnám, ha elhagynám. Làtja rajtam, hogy baj van, mindig kérdezgeti. Nem tudom mit tegyek. Nagyon szeretem őt emberként és nem akarok ilyen undorító lenni, hogy mindezek után kidobom, de megjátszani se tudom magam. Vagy esetleg egy párterápia segítene? Vagy a szexet kellene csak újra megkívánnom vele? Tanácstalan vagyok.

23l



2018. jún. 3. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
és így legyen rendes az ember a nőkkel.. bezzeg ha bunkó lenne meg verne biztos tágra raknád a lábad hogy megdugja a segged
2018. jún. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

33 éves korára már biztos megszokta.

31/f

2018. jún. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Beszélj vele erről mindenképpen. Próbáljátok meg újra feléleszteni a tüzet. Járjatok el kettesben valahova, próbáljatok ki új dolgokat.
2018. jún. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Már végeztél az egyetemmel?

Ha igen, akkor elég undorító, hogy pont akkor szerettél ki belőle amikor már nincs tovább szükséged a támogatására. Eddig meg még magadnak is betudtad adni, hogy szerelmes vagy belé.

Nőként mondom, meg soha senkinek ilyet itt nem írtam sőt nem is mondtam még, de te kifejezetten hálátlan gusztustalan vagy.

2018. jún. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Ha szakítasz, az a minimum hogy anyagilag kompenzálsz neki miután elkezdtél dolgozni. De nem szép dolog épp most szakítani, nehezen hihető hogy a kiszerelésednek hogy nem voltál előbb tudatában.
2018. jún. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Elmész dolgozni aztán vissza fizeted neki legalább a tandíjat, vagy nemtudom..
2018. jún. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon nehéz ez, próbálom megérteni.

Egyik oldalról hálátlanság, bűntudat, szégyen, a másik oldalról pedig a megváltozotz érzések, a szerelem hiánya.

Az érzéseit senki se tudja irányítani vagy megerőszakolni, emiatt nem lehet ítélkezni. El lehet fojtani, meg lehet játszani, de azt nem tudjuk eldönteni, hogy szerelmesek legyünk vagy sem.

Az viszont már döntés kérdése, hogy mihez kezdesz.

Párterápiával, a szexuális életetek feldobásával, új programok kipróbálásával mindenképpen tartozol. Valami újdonság talán új impulzust adna a kapcsolatotoknak.

Ha pedig szétmentek akkor a te lelki ismereteden múlik, hogy te mennyire támogatod és hálálod meg - bár ezt nehéz felfogni és megítélni.

2018. jún. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én alapból össze sem költöztem volna vele, hogy kitartson, de nem is tartanék el senkit.


Az meg az ő döntése volt, szóval az ő nbaja hogy eddig pénzelt :)


Ő is hülye volt, te meg felelőtlen, hogy gyerekként felnőttesdit játszottál. Pech.


Szakíts vele, ne húzd az idejét, majd túllép, de ezek után én pl. látni sem akarnálak.

2018. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De milyen furcsa, hogy pont most szerettél ki belőle, eddig jó volt, hogy eltartson.
2018. jún. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem beszélj vele, de én amúgy nem maradnék vele kizárólag hálából/bűntudatból. Inkább törlesztenék neki pénzt évekig.
2018. jún. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!