Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rám köszön és ennyi? Xd

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám köszön és ennyi? Xd

Figyelt kérdés
Barátságból próbáltuk meg kapcsolatnak, részemről jól is indult én meg szerettem, ő viszont nem! Eléggé távolság tartó volt.1 hónappal ezelőtt össze kaptunk kb a 3. találkozást mondta le. Legutoljára amikor mondtam neki, hogy meg ekkor találkozzunk 2 időpontot is mondtam neki. De ő mind 2re kifogást talált, hogy nem ér rá. Én meg elégeltem és arra sem válaszoltam neki 1 hónapig semmi kontakt nem volt. Ma rám írt, hogy Szia én vissza írtam neki látta azóta semmi. Már 5órája történt a dolog fél holtan is írtam volna már a helyében. Ki mit tenne? 21f 20L

#ex #nemérteménanőket #mivanveleteknők
2018. júl. 29. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Te tudod van-e értelme ennek a csiki-csukinak vagy sem. Mi ezt nem tudhatjuk, mit is érzel, de az biztos hogy csak így kerülgetitek egymást akkor nem igen lesz ebből semmi, csak időhuzás
2018. júl. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, hogy maradjatok csak barátok.
2018. júl. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyan az a véleményem mint az elsőnek. Plusz lehet megírnàm neki, hogy ne írogasson már ha nem akar semmit. Szórakozzon màssal, nem kötelező semmi
2018. júl. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem veszem már komolyan,nem tudom komolyan venni.Megint ugyan oda lyukadni,hogy együtt vagyunk és le sem szar arra nincs szükségem,viszont hiányzik...állmodtam is vele elég szépet :(! De tudom,hogy ha ugyan azt csinálja mint eddig annak semmi értelme,meg csak idő húzás amit írtok.Legnagyobb baj a kapcsolatban az volt,hogy nem én voltam neki az első,minden fontosabb volt neki mint én...és én meg mindenkinek meg mondom a magamét..őszintén haragszok rá,hogy nem egyszer szerettem volna vele találkozni még is le rázott....Nem tudnék most vele jó kedvűen beszélgetni,főleg,hogy tudom úgy is le fogja szarni amit írok vagy csinálok...mi legyen küldjem el neki linkben ezt? és majd észhez tér talán? vagy csak hagyjam ne írjak neki?
2018. júl. 29. 17:44
 5/7 anonim ***** válasza:
ijaaaaaaaaaa a bánat :D menjél tedd be neki egyböl észheztér :D
2018. júl. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
még mindig nem kellesz,nem fogod fel Edina?!
2018. júl. 29. 20:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kellek a Gézának , most mit tegyek ? létszi segítsetek meghódítani :P
2018. júl. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!