Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet kezelni okosan egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kezelni okosan egy ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés
2 éves kapcsolat után szakítottam. Igazából egy éve már elég sok a probléma, de akkor még adtam időt, úgy gondoltam meg tudjuk oldani. Már beláttam, hogy nem. Nem lehet rá számítani, nem változtat semmin, nem akar velem élni,sose vagyunk kettesben. Összetett történet. Tudom, hogy szeret, de lelkileg nagyon sérült. Most folyamatosan írogat nekem, hogy biztos ezt akartam és van nekem más és egy csomó ocsmanysagot. Nagyon nehéz ezt kezeln, igyekszem rá nem reagalni de akkor azzal jön, hogy jaj csak menekülök. Illetve félek attól, hogy öngyilkos lesz. Sose fenyegetozott vele vagy ilyesmi,de tudom milyen lelkileg... Már nem akarok vele lennis, de szeretem.
2018. aug. 9. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Még egyetlenegyszer határozottan elmondhatod neki az érzéseid, nyomatékosítva, hogy többé ne keressen, utána viszont már csak az marad, hogy következetesen tartod magad a szavadhoz. Ne reagálj akkor sem, ha olyan egetverő szemétségeket állít rólad, hogy ösztönösen meg szeretnéd védeni magad, semmilyen formában ne reagálj semmire. Tiltsd le minden csatornán, ha megkeres másik fiókról, tiltsd azt is, a telefonszámát is tiltsd le. Máshogy nem fog menni, de még így is sokáig eltarthat. Voltam hasonló helyzetben, akármennyire fáj, nincs más módja sajnos, engem az ex még szakítás után 2 évig zaklatott..
2018. aug. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szergej55 ***** válasza:
100%
A lehető leghamarabb nullázd, nem kifejezetten fognak meghatni az érzelmeid egy manipulatív illetőt.
2018. aug. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Salk Balázs ***** válasza:
79%
A szakítás azt jelenti,hogy megszakítod vele a kapcsolatot. Amig van köztetek kommunikáció, nem jött létre a szakítás. Fejezd be amit elkezdtél.
2018. aug. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Teljesen igazad van.

Nagyon nehéz nem foglalkozni vele, amikor igazságtalan dolgokat ír, főleg így, hogy még mindig szeretem. De én nem adtam neki okot arra, hogy ezeket a hulyesegeket gondolja. Ha hibáztam is mindig bocsánatot kértem. Én nem mondom, hogy tökéletes vagyok, de millió esélyt és lehetőséget adtam neki, hogy helyrehozzuk. Szerinte nem... Mindenért én vagyok a hibás közben a vége felé ő volt az aki már találkozni sem akart. Csak egy helyen nem tiltottam le csak azért, mert tudni akarom,hogy jól van...

2018. aug. 9. 16:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem szeret téged, a beszédje és a viselkedése elárulja.
2018. aug. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is mondtam neki csúnya dolgokat a végén amikor már elegem volt az egészből és attól még szeretem. Mondjuk az is tény, hogy én nem úgy viselkedtem vele ahogy ő velem. Akkor miért van kiborulva, hogy elveszitett? Csak a szeretetemet akarta birtokolni? Sokszor mondta, hogy senki nem fogja úgy szeretni ahogy én őt. Talán csak ez kellet neki?
2018. aug. 9. 17:00
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Gátlástalanul manipulál, ami nagyon csúnya dolog. A legjobb, ha nem reagálsz rá és letiltod mindenhonnan.


Az életéért pedig semmiképp sem lehetsz te a felelős. Ha attól tartasz, hogy öngyilkos lehet, értesítsd a szüleit, barátait, hozzátartozóit, hogy figyeljenek oda és segítsenek neki, de ennyi. Ne hagyd, hogy ezzel vagy bármivel zsarolni tudjon.

2018. aug. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez kőkemény manipuláció, hogy bűntudatot keltsen benned. Ne hagyd magad. Tiltsd le mindenhonnan, ne akard tudni hogy van, nem vagy érte felelős. Igy csak magadat teszed tönkre.
2018. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

*Akkor miért van kiborulva, hogy elveszitett?


Elvesztette az egyik tárgyát, akit alkalmasint elő tudott a polcról kapni, mikor neki úgy tetszett.


Te egyáltalán tudod mit jelent, hogy szeretni egy másik embert? Most már meg kell, hogy kérdezzelek, az írásod alapján.

2018. aug. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!