Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Gondolkodási időben ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkodási időben ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Gondolkodási időt kért, nem tudja, mit akar. Én pedig nem akarok az a szánalmas és buta lány lenni aki vár. Bár nagyon szerelmes vagyok :) de a méltóságomat fogom választani. Nem tudom, melyik jobb: ha írok neki, hogy ne gondolkodjon mert vége. Vagy ha soha többé nem reagálok.

23N 24F én vagyok a lány.


2018. aug. 20. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Nézd levegőnek !

Az bantóbb :)

2018. aug. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani személyesen illik. Menj el a barátodhoz, és mondd meg személyesen, hogy Te befejezed ezt a kapcsolatot.
2018. aug. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
A gondolkodási időnek a tapasztalataim szerint mindig szakítás lett a vége. Ahogy írták előttem, szakíts vele személyesen. Hiába szereted, ha ő is ennyire szeretne, nem lenne min gondolkodnia.
2018. aug. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%
A gondolkodási idő nálam maximálisan megegyezik a szakítással. Innentől kezdve nincs miről többet értesítenem. Ennyi a történet.
2018. aug. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem, tehát a legreálisabb ha soha többé nem reagálok. Csak megerősítést akartam. Voltam ilyen cipőben már , és akkor a méltóságom is beáldoztam mert naiv buta kislány vagyok. Vagyis most próbálok nem az lenni.
2018. aug. 20. 13:58
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok vele már találkozni többé. Csak nehéz megállni, hogy ne írjak.
2018. aug. 20. 13:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak a szakítást akarja elhúzni.
2018. aug. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Leszartam onnantól kezdve, mert aki gyáva nyíltan szakítani, az nem érdemel semmit.


Ha az exnél arra várnék, mikor dönt, akkor 3 éve egyedül lennék.

2018. aug. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Fogalmam sincs, hogy még olvasod-e a kérdésedre a válaszokat! Voltam ilyen helyzetben és igen, ez szakítást jelent, de ne várd, hogy ő ezt kimondja (nem fogja). Én csak egy dolgot tudok tanácsolni - amit én is tettem -, felhívtam telefonon (miután hetekig nem is hallottam felőle, és nálunk távkapcsolat volt - így személyesen nehéz lett volna), elmondtam neki 12 percben, hogy látom a dolgokat (nem hibáztattam őt, azt tudjuk, hogy minden két emberen múlik), megköszöntem az emlékeket és elköszöntem tőle. Ezt csak azért tanácsolom, mert sosem fogod tudni lezárni, mert várni fogod, hátha előkerül. Legyél Nő, és legyen tartásod, legyen benned annyi, hogy ha már ő férfiként nem tud szakítani, te képes vagy felnőtt módjára viselkedni!
2018. szept. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!