Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az időkérés minden esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az időkérés minden esetben azt jelenti, hogy vége lesz a kapcsolatnak Mit lehet tenni abban az időben amíg gondolkodik, hogy ne rontsam tovább a helyzetem?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyunk együtt barátnőmmel, már az összeköltözés van előtérben. Tudni kell, hogy az előző barátai elnyomták, nem engedték bulizni, én engedem neki, elmegyek vele, szeretném hogy be tudja pótolni amit fiatalon nem tudott (most 25 éves). Azt mondja szeret, de a folytonos kapcsolatok miatt (16 éves korától szinte végig van neki barátja.

2014. jan. 1. 14:07
 1/5 A kérdező kommentje:
16 éves korától szinte végig van neki barátja, és szeretne kicsit egyedül lenni és gondolkodni. Szerintem ez önmagában elég siralmas, én mondtam hogy mellette akarnék lenni, de ő azt akarja, hogy amíg gondolkozik addig ne találkozzunk, mert akkor nem menne neki.
2014. jan. 1. 14:10
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Hát ez elég gyanús, hogy egy olyan csaj mond ilyet, akinek 16 éves kora óta folyamatosan van férfi az életében. Azt hívják társfüggőségnek, fél az egyedülléttől.. mindeközben időt kér tőled, mert egyedül akar lenni? Hát HAHAHA. Mivel az előző pasijaihoz képest te voltál a legtoleránsabb, nem tud ezzel mit kezdeni, és szerintem nem érzi jól magát a kapcsolatotokban, mert az alárendeltséghez van hozzászokva és nem ahhoz, hogy egy férfi bólogasson neki mindenre. Én egy gang banget ajánlanék neki, örökre elmenne a kedve még a dilemma gondolatától is.
2014. jan. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Az időkérés egyenlő azzal,mhogy végiggindolja,hogy addig együtt akar-e maradni, amíg nem jön "jobb" vagy mérlegel, hogy a kisebbik rossz-e az,mhogy veled, van, mintha nem lenne egy ideig aenkije..

Ez a kacsolat már kuka innetől... Felesleges erőltetni, magadat alázod csak...

2014. jan. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A.R. ***** válasza:
83%
Az időkérés szakítás csak nem meri megmondani VAGY van valaki más is a képben és amíg az nem biztos te tartalékos vagy. Most úgy sem hiszed el én sem hittem mikor nekem mondták ugyan ezt. Aztán 3 hónapra rá rájöttem és most vicces :D
2014. jan. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a 3. válaszolónak teljesen igaza van.
2014. jan. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!