Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exem szívességet kér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem szívességet kér tőlem, mit tegyek ha újra összejönnék vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Nem rég szakítottunk a barátnőmmel. A szakítás menete elég drámaian sikerült, de utána 1 hét csönd után újra beszélgetni kezdtünk. Jó a hangulat amikor találkozunk, beszélgetünk, érintkezünk, ölelkezünk, de nem vagyunk együtt.


Egyik beszélgetésünk során szívességet kért tőlem.

Nem tudom, hogy ilyen helyzetben, hogyan érdemes reagálnom rá. Újra összejönnék vele, de ha teljesítem neki a szívességeket, ha megkapná azokat a gesztusokat tőlem, amiket régen megkapott kapcsolatban, akkor ő el van ebben a langyosvíz kapcsolatban (nevezhetjük friend zone-nak is).

Ez nem tesz jót a kiépülő vonzalomnak...


Hogy lenne jó lereagálnom ezt?

Kössem kitételhez, hogyha cserébe viszonozza valahogy, kis szívességgel?



2018. aug. 27. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

mint nő, nekem nem esne jól, hogyha kérek valamit, akkor kitételhez kötik.

a helyedben teljesíteném a kérést, aztán nyomatékosítanám benne, hogy igen, én békülni szeretnék, próbáljuk meg újra.

2018. aug. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hol itt a dráma, mikor te semmit az ég egy adta világon nem érzel iránta?
2018. aug. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1#:


Köszönöm a válaszod.

Jogos amit mondasz, én csupán attól tartok, hogyha szó nélkül teljesítem, semmi játékosságot, adok kapok-ot nem viszek bele, akkor beletolom magam abba a szerepbe, amibe az összes többi próbálkozó srác van körülötte.


2#:

Ezt a következtetést nem tudom miből tudtad levonni. A drámai jelzőt nem a jelenre írtam ha elolvasod figyelmesen, hanem a szakításra menetére.

2018. aug. 27. 19:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Na ezért nincs semmi értelme a szakítás utáni "barátkozásnak". Az egyik fél meg többet akar, vagy reménykedik, a másik ki tudja. Aztán ez így se nem barátság, se nem kapcsolat, csak egy értelmetlen valami. Ő szívességet kér, te meg "csak úgy" nem akarod megtenni...

Mi lenne, ha nem játszmáznál, hanem felnőtt ember módjára próbálnád intézni?

Nem tudom mi volt az oka a szakításnak. De először azon kell elgondolkozni, hogy azon lehet-e változtatni. Mert csak úgy folytatni, hogy a korábbi probléma nincs orvosolva, megint értelmetlen.

Aztán szépen megbeszélni vele, hogy te az újrakezdésen gondolkodsz. Aztán ha ő nem akarja, akkor végleges búcsút kell inteni egymásnak. Nem beszélgetni, nem haverkodni. Arra van sok más ember is.

Jobb ezt mindig tisztázni, mert lehet, hogy csak hiába áltatod magad, kar akkor időt, energiát, érzelmeket pazarolni.

2018. aug. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!