Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mitől van az, hogy gyönyörű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az, hogy gyönyörű szép nők összejönnek kevésbe jóképű férfiakkal?

Figyelt kérdés
Azt hiszik ha kevésbé jóképű,akkor jobban bebiztosítják magukat,nem kell félni,hogy majd megcsalják meg ilyesmi.
2017. dec. 23. 13:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%

Mert ők tudják, hogy a külső nem minden.

A legtöbb pasi a gyönyörű nőket csak a külsejük miatt akarják felszedni, még kapni. Legtöbbször eszükbe be sem jut jobban megismerni őket.

2017. dec. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Máskor azon megy a nyafogás, hogy miért nem jönnek még a csúnya nők sem össze jóképű férfiakkal sem.



Egyébként nem lehetséges, hogy veled (és a mai divattal) ellentétben van akit nem csak az érdekel, hogy mennyire jóképű, de az is, hogy mi van a fejében, a szívében?


Tudom, ez szinte már eretnekség, de hidd el, nem mindenki arra figyel, hogy a párja, és a barátai jól mutassanak az esti buliról készült insta bejegyzésen, van akinek az számít, hogy beszélgetni hogyan lehet velük.

2017. dec. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
38%

Mert egy szép embernek a másik szépsége nem megfelelő fizetőeszköz.


Egy kevésbé előnyös külsejű ember viszont készséggel áldoz erőforrásokat a széppartner megtartására. Így alakulnak ki olyan párok ahol az egyik fél szép-magas-izmos-karcsú-stb stb a másik fél viszont anyagiakban bővelkedik vagy más módon fizet pl extra törődéssel, körülugrálással vagy akár ezek mindenféle elegyével.

2017. dec. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%

En szeretem a magas,izmos pasikat. Igy,ha kicsit szetutottebb ( masoknak 'kevesbe helyes') a feje,akkor megjobban tetszik.

N

2017. dec. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Mert nem mindenki felszínes gyökér.
2017. dec. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Igen, az is benne lehet amit írtál (ahogyan a férfiak is sokszor ezért startolnak nem valami szép nőre). De a fő ok inkabb a pénz szokott lenni, vagy a nagy duma, amivel elhiteti a pasi, hogy sikeres (pénz).
2017. dec. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%

Egyrészt olvasd el a topic nevét. Az az egyik válasz.

A másik, én is megundorodtam már a "túl jóképű" férfiaktól, nem azért, mert leadtam, vagy valami, egyszerűen olyanokat ismertem meg, akik úgy viselkedtek, hogy kialakítottak bennem egyfajta előítéletet. A finnyásságuk, a piperkőcségük, emellett ők szokták rázni magukat arra, hogy milyen nagy királyok, és még vasárnap reggel is eljátszani, hogy indiai részvényesekkel meetingelnek és nem érnek rá semmire, mert utána le kell menni kondizni is. Ezek a wannabe fontos&gazdagemberek, tudod. Meg ezek tolják azt a maszlagot is, hogy nekik ki kell még élniük magukat és kalandozni akarnak. 30 évesen. 2 gyerek után is. Az asszonnyal együtt laknak, biztos, ami biztos, mert egyedül nem megy a főzés.


Van, aki nem játssza az agyát, hogy gazdag/üzletember, vagy nincs korábbi házassága, de a többi, amit feljebb említettem, kivétel nélkül mindegyikre jellemző. Emellett meg úgy flörtölgetnek, hogy mikor felfigyelsz rájuk, direkt hátralépnek két lépést és várják, hogy majd te kezdeményezz randit/szexet, rajongj értük és követeld a folytatást. Tudom, milyen, mikor valaki kelleti magát, mint egy ribnc. Na, ezek pontosan ilyenek.


Nekem nincs türelmem nárcisztikus, önmagukat (szex)istennek tartó nyomorékokhoz, akik csak az időmet húzzák. Akkor inkább érdeklődöm egy "average guy" iránt, aki mosolyogva jön át az utca másik oldaláról beszélni velem, ha összefutunk, ahelyett, hogy sztárként intene és tovább baktatna, aki nem néha talál be megdumálni sikertelenül, aki nem adja elő magát, hanem őszinte és egyértelmű.


Nem leszek senkinek a rajongója. És egy lépést sem teszek érte, amíg tőle nem látok valami egyértelműt. Ezt el lehet felejteni. Ugyanígy én sem akarok senkinek a hercegnője lenni, nincs szükségem erre a műnyáltengerre. Meg arra sem, hogy "egy lány" legyek. Sok a szemét az átlagosak között is, de ők jobban tudják, hol a helyük, nem félnek kimutatni, ha ők is örülnek valakinek és nem megy ez az "érezd magad megtisztelve, hogy most velem randizol, sok nő vágyik rá" hozzáállás.


Merem azt gondolni, hogy szép vagyok, különben nem találnának be rendszeresen ilyen kirakatemberek. Meg én is annak tartom magam, nem túlzóan, de igyekszem dolgozni magamon. Ez nem befolyásolja a párválasztásom, csak ad egy szabadságot, hogy szélesebb kör "kíváncsi rám" és nem kell azon túlságosan agyalnom, hogy tetszem-e a másiknak külsőre, mert vagy igen, vagy semleges vagyok, de semmiképp sem taszító. Legalábbis olyan még nem volt.

2017. dec. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
5%
Mert a "szép" a "rondát" sokkal hamarabb veheti rá az alárendelődésre. (Filmes példa: Big Bang Theory Penny és Leonard). Tökéletes példa erre az egész életében minden kapcsolatában alárendelődő (anyja, testvérei, Sheldon) figura és az úgymond "szép" nő aki ezt kihasználja. Majdnem mindenért Leonard a hibás vagy felelős az meg el is viszi a hátán a balhét.
2017. dec. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Howard, Raj és Amy szintén zenészek ezen a területen, szintén három olyan karakter akiket kvázi mindenki lazán rendel alá a saját akaratának, Amy szélsőségesen megalkuvó, Howard-ot még a saját anyja uralná, ha élne, Raj meg annyira természetellenes, hogy rá jó kifejezés sincs.


Sheldon és Penny véleménye a "győztes" majdnem minden részben, mivel ők ketten uralkodó típusok. Normális emberek nem viselnék el egyiket sem. Igaz nélkülük csak pár random tudós lenne csak akik jól elvannak a képregényboltban.

2017. dec. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"Mert a "szép" a "rondát" sokkal hamarabb veheti rá az alárendelődésre"


Nem vagyok valami matyóhímzés, elég baltával faragott arcom van.


Ennek ellenére volt már gyönyörű barátnőm (meg persze volt már kevésbé gyönyörű, de nekem nagyon tetszett ő is).


Nem hiszem, hogy ennek az lett volna az oka, hogy alárendelt szerepet játszottam volna, sokkal inkább a humorom, és 1-2 egyéb tulajdonságom volt, amivel megfogam

2017. dec. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!