Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez csak nekem meglepő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nekem meglepő?

Figyelt kérdés

Jo par honapja szakitott a baratom, megy ki kulfoldre,szoktunk ritkán beszélgetni,egyik nap írt,hogy volna-e kedvem összefutni ,megihatnánk egy kávét,csak jo lenne találkozni, beszelgetni picit, ennyire gondolt,semmi masra...


De mit beszélgethetnénk vagy “minek”?!!



2018. aug. 29. 07:00
 1/6 anonim ***** válasza:

van barátnője?


ha van, lehet, hogy tényleg dumálgatni akar.


ha nincs, esélyes, hogy "baszélgetni".

2018. aug. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy érezném, hogy minek akar beszélni velem az ex. Ha ex akkor ne kávézgassunk meg jópofizzunk már... Menjen dolgára engem meg hagyjon békén.

F

2018. aug. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Visszafelé ritkábban működik, nehezebben.


Szerelemből barátság......


A legtöbb esetben felkavarja az ember érzéseit csak.

2018. aug. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nincs baràtnője azt tudom.

Amúgy azt biztosan tudom hogy csak kávèzásra gondol.

Kérdeztem ,hogy kimegy és véglegesen el akar búcsúzni vagy minek ez a találka? Erre a válasza az volt hogy igen,olyasmi...


Pár hete találkoztunk,akkor arról beszélt,reméli hogy kimegyek majd Hozzá,jó persze a sok de jó lesz Neki kint után,elsőkörben Velem tervezte a külföldi dolgot de Én először nem hajlottam rá...

Mire már igen,addigra mindegy volt...na ez van :)

2018. aug. 29. 16:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy...

- csak utoljára el akar köszönni egy jót beszélgetni és meginni egy kávét

- vagy megkérdezi nem e mész vele mégiscsak

- vagy egy hosszabb búcsúzás lesz, ami eltarthat pár órát is akár ahol a kávét az ágyikó követi vagy a konyhapult.

2018. aug. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tényleg semmi kávén "kívüli" dolog nem lenne.


Hát bárcsak a második verzió jönne be,de kétlem.

Ennyi idő elteltével is szerelmes vagyok...sajnos.

Ha anno amikor menni szerettem volna,közölte hogy szerinte megpróbálni még egyszer kint és ha nem jön össze,az rossz lenne...

Mondjuk a vicc,hogy év végén megyek ki Én is,olyan lehetőség adódott :)

2018. aug. 29. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!