Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meddig érdemes várni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes várni egy férfire ha azt mondja jelenleg nem tudna vissza jönni hozzám?

Figyelt kérdés

Amióta szakítottunk már többször beszéltünk, a szakítasnál is hangsúlyozta, hogy most jelenleg nem tudna bennem újra bízni. De ha látja a változást rajtam lehet szó a kibékülésről. Egyedül én rontottam el.

Tudom mert ismerem, és ha már nem akarna biztosan vissza jönni hozzám akkor megszakított volna már minden kapcsolatot azonnal, nem mondta volna hogy h megnyugodott keresni fog. És nem azt mondaná hogy most nem akar, hanem azt, hogy már soha nem akar békülni. Ennyire ismerem, és most a végén kimondta volna már ha nem szeretne, de azt mondta szeret, csak jelenleg akkorát csalódott bennem hogy azonnal nem fog megváltozni a véleménye.

Gondoltam várok rá egy hónapot, sok mindenen keresztül mentünk már együtt.

Próbáljam meg éreztetni vele a változást meg azt, hogy szeretem? Vagy hagyjam békén év ha komolyan gondolta vissza jön?



2018. szept. 1. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Semennyit
2018. szept. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Úristen ezt mintha én írtam volna! Nálam most ugyanez a helyzet!! Nálad mi történt? Én hülye 5 év után szakítottam, de egy hónapra rá megbántam azóta találkozgatunk, kb teperek hogy visszaszerezzem...
2018. szept. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%

Semeddig. Az a férfi aki elmegy tőled nem a te férfid.


Aki a tiéd, azt lökdősheted ezerrel az lecövekel az ajtódba és nem mozdul addig mig azt ki nem nyitod neki.

2018. szept. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Na ja. Viszont hamar megunni a lökdösődést.

32/f

2018. szept. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Az ilyen kijelentések , csak időhúzások...feleslegesen, és a másik idegeit teszi tönkre, ha...ha hagyja..


Szóval ja Semennyit.

2018. szept. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor viszont nem találkozhatna vele.

Még válás után is létezik újrakezdés!

2018. szept. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!