Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha távkapcsolatban vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha távkapcsolatban vagyunk jelenleg hogyan bizonyítsam be a páromnak, hogy megváltoztam és érdemes "vissza fogadnia"?

Figyelt kérdés

Jelenleg messengeren szoktunk beszélgetni, kicsit elrontottam a kapcsolatot a felesleges drámázással. Én is belátom és megváltozok. De addig nem mert újra esélyt adni nekünk ameddig be nem bizonyosodik számára, hogy tényleg meg tudtam változni.

Nem, nem csal meg. Nincs neki más. És szeret csak már nem hiszi csak a semmire el a változásom.

Félek hogy eltávolodunk így egymástól ha nem bizonyítok még mostanában. Fél évig voltunk együtt. A feleslges drámán kívül nem volt gond.

20L



2018. jan. 12. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
20 éves vagy basszus! Távkapcsolat, bizonyítani, hogy változtál, ugyan már. Keress olyat, aki elérhető távolságban van, látja a mindennapi életedet. A messenger, email nem alkalmas egy normális kapcsolat fenntartására. Ahhoz hús-vér emberek kellenek.
2018. jan. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudod bebizonyítani, hogy többet tényleg nem drámázol, de még így is sok időnek kell majd eltelnie hozzá. Úgyhogy türelem és önkontroll, mást jelenleg nem tudsz tenni.
2018. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy jelenleg. Kb még egy hónapig. Eddig sem voltunk, csak most így alakult családi okokból. Egyébként a szomszéd városban lakik. De addig is meg szeretném menteni a kapcsolatot és mivel most vesztünk össze ezért most szeretnék bizonyítani. Ő mindent megtett értem, tudom hogy én vagyok a hibás.
2018. jan. 12. 19:19
 4/7 A kérdező kommentje:

De ha addig nem szeretne össze jönni velem megint ameddig nem bizonyítok így is megéri ha szeretem?

Egyébként feleslegesen voltam féltékeny, mindent csomószor megkérdeztem mert “nem hittem el”, meg úgy kicsit hálátlan voltam.

De most ezt messengeren hogyan bizonyítsam be hogy változtam? Ne kérdezgesem mit csinál? Ne akarjam rá bizonyítani hogy csal? Legyek megértő? :( mit tegyek még hogy lássa?

2018. jan. 12. 19:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ne kérdezgesem mit csinál? Ne akarjam rá bizonyítani hogy csal? Legyek megértő?"


Ennek alapnak kellene lennie. Annak is, hogy nem vádaskodsz, ha mesél valamit nem kezdesz el kattogni vagy faggatózni, nem nyomozgatsz utána, nem kéred számon hülyeségek miatt, nem lógsz rajta állandóan, nem várod el, hogy 0-24ben kész legyen veled beszélni, nem kételkedsz a szavában.. Ez mind alap egy JÓ kapcsolatban. A féltékenység az egyik legundorítóbb dolog és ha nincs rá konkrét okod, nettó aljasság, még jó, hogy nem hiszi el, hogy hirtelen változni fogsz, ez nem így működik. Dolgozz az önbizalmadon és ne kombinálj. Amit műveltél, könnyen kinyírja a legnagyobb szerelmet is, nem csodálom, hogy kiábrándult.

2018. jan. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szeret csak bizonyítani kell neki hogy változtam.

A messengeren elég távolságtartó általában. Egyszer találkoztunk szakítás óta személyesen és akkor azért teljesen más volt. Viszont nem várhatok egy hónapig a csodára ameddig vissza nem jön.

2018. jan. 12. 19:53
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha csak átlagos dolgokról beszélgetünk messengeren akkor érdemes ráírni úgy hogy nagyon nagy mondanaivalóm nincs? Ma nem is beszéltünk :( ha holnap sem ír akkor írjak neki?
2018. jan. 12. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!