Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tudom, hogy mindenkinél más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy mindenkinél más ez, de hogyan, mikkel lehet lenyűgözni egy lányt? A távolságtartó, az érzéseit nehezen kimutató csajoknál mi válik be, hogy valaki el tudja bűvölni elérzékenyülésig?

Figyelt kérdés
Szeretném visszahódítani a barátnőmet! Bármi áron! Majdnem másfél évig voltunk együtt, semmi veszekedés nem volt a kapcsolatunkban, sem a szétváláskor, ami nagyjából 2-3 hete volt. Lett egy kisebb távolság az egyetem miatt és így megritkultak a közös programok, viszont minden nap beszéltünk elég sokat. Megbeszéltük, hogy fontos a másik és ezért barátként folytatnánk. De ha tudnám, hogy mivel lehetne bepróbálkozni, akkor egyből cselekednék. Mit gondoltok, mivel lehetne újra esélyem? Nektek milyen történeteitek vannak, amik ehhez hasonlóak? Vagy szerintetek próbáljak most tényleg a barátja lenni és nem önzőnek lenni? Csak ez meg azért böki kicsit a szememet, mert mindig én voltam régebben az, aki lemondott a különböző dolgokról, hogy másoké legyen a lehetőség. És ez a kapcsolat olyan volt, hogy ilyen egy ember életében egyszer fordul elő! 21F

2018. szept. 11. 01:01
 1/10 anonim ***** válasza:
7%

Olyan módszer kell, amivel garantált a siker?

Jó külső és rengeteg pénz.

2018. szept. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az 1-es csaj poénkodott, ne vedd fel..


*Vagy szerintetek próbáljak most tényleg a barátja lenni és nem önzőnek lenni?


Ez nem rossz gondolat.

2018. szept. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%
Nem poén, amit az első írt. A lányokat valóban külsővel és pénzzel lehet lenyűgözni, semmi mással.
2018. szept. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
3 Döbbenet. Milyen nőket ismertek ti?
2018. szept. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%
#2 ha csak poénkodtam, mutass kérlek gazdag szingliket. Jó keresgélést kívánok. A mínuszt pedig visszakaptad.
2018. szept. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves 5. kommentelő. Nem egy luxusk**vát szeretnék magam mellé, hanem egy olyan lányt, aki nem ilyen felszínes, mint te!
2018. szept. 11. 16:36
 7/10 A kérdező kommentje:
Kívánom, hogy ilyen párod legyen. Viszont egyik az, hogy minden gazdag és híres férfit nem ismerhetsz, továbbá nem csak olyan nők vannak, akiket te leírtál. Lehet, hogy te ilyeneket ismersz, én viszont nem. És ha nem tudsz normálisan hozzászólni a kérdésemhez, akkor minek is írtál? Vissza is lehetett volna menni.
2018. szept. 11. 18:00
 8/10 anonim ***** válasza:
15%

Te Kérdezőkém, ha csak olyan választ vársz, ami megerősít a saját tévhiteidben, minek írtál ki kérdést? A GYK nem visszhangkamra, itt ne várd el, hogy majd mindenki bősz egyetértésben lesz veled.

Írd le akkor kérlek, milyen választ szeretnéd, hogy írjak, leírom neked azt, oszt béke lesz.


Igen, van minimális számú normális nő, olyan 20% körüli. Minden épeszű férfinak ilyen kell, képzelheted, mennyien ácsingóznak rájuk. Reálisan te úgy 4200 környékén kerülhetsz náluk sorra. Ha ez a szíved vágya, akkor tépjél sorszámot és várjál szépen türelmesen 80 éves öreg papóca korodig. Sok sikert.

2018. szept. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem olyanokat várok, hanem normálisakat, amik ehhez a szituációhoz köthetőek. És nem azt a dumádat, hogy a csajok csak a pénzes pasikra buknak.
2018. szept. 12. 00:32
 10/10 anonim ***** válasza:
15%
Akkor sok sikert, keresgéld csak :D pár tucat évtizeded rá fog menni arra, hogy nők után kujtorogsz, de nekem aztán tök nyolc, úgy rontod el az életedet, ahogy neked jólesik.
2018. szept. 12. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!