Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek együtt leszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek együtt leszek ezzel a pasival, vagy nem?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, megismertem egy férfit, aki nagyon tetszett. Ő is felfigyelt rám, és kis flört volt, amikor is mondta, hogy neki van barátnője, de nagyon kétoldalú a kapcsolata, annyi benne a rossz mint a jó, ezért elhagyná. Én mondtam, jó, meg hogy tetszik nekem, de sose kezdenék kapcsolatos emberrel, sose lennék szerető, vagy 3. fél.

Beszélt is a barátnőjével, kiborult a bili. Én ebből csak annyit láttam, hogy a barátnő Facebookjáról sok minden eltűnt. De a pasi mondta, hogy most beszélt vele, és dráma van.

Viszont.

Volt egy dolog, amire a pasi, aki tetszik, előre figyelmeztetett. Hogy van egy utazása a barátnővel, ahová már az ég egy adta világon minden ki van fizetve, szállás, repjegy, belépőjegyek előre online megvéve, mert úgy olcsóbb. És hogy nem fogja lemondani, mert évek óta várja már hogy eljusson Londonba, a barátnője se fogja lemondani, mert nincs aki kivásárolja a befizetett pénzét, és rengeteget buknának. Úgyhogy menni fognak. Ezt előre megjósolta, még mielőtt beszélt a barátnőjével. És valóban így lett, dráma ide vagy oda, mindenképpen mentek, és együtt. Bár a pasi azt mondta, hogy a barátnője azt mondta, napközben külön lesz tőle, csak kénytelenek egymás mellett ülni a gépen, meg egy szobában aludni.

Ez az utazás volt most szeptemberben. És sok minden megváltozott. A barátnő megint kitett egy közös képet a pasival, a Harry Potter stúdiójából, ez volt az 1. gyanús jel. Lehet csak mert a belépőjegyük miatt egyszerre kellett menniük, de nem voltak kötelesek egymás mellett, meg közös képet csinálni. Már rossz előérzetem lett. És mikor megjöttek, meg amíg ott voltak, egyáltalán nem keresett a pasi. Énnekem kellett felhívnom, mikor már napok óta itthon voltak. Már beleéltem magam, hogy együtt leszünk, erre most leráz. De a barátnőt se értem, nen akart vele tölteni időt Londonban, csak ha muszáj, erre vele fotózkodik. Mindketten meggondolták magukat.


2018. szept. 14. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
14%

A jósgömbön szerint vagy igen, vagy nem. Mi honnan tudhatjuk?

Komolyan, agyadat gondolkodásra is szoktad néha használni?

2018. szept. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Úgy tűnik, egyelőre mellékvágányra kerültél.
2018. szept. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Te ezek után még egyáltalán azt akarnád, hogy legyen köztetek valami? Eszednél vagy? Hagyd a francba, zárd le ezt az egészet, nem ér ennyit ez a srác, te is látod, hogy újra összemelegedett az exszel és téged teljesen leszar azóta is.
2018. szept. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a fazonnal a helyedben nem hogy nem számolnék.


Sőt, csak úgy megkérdezem tőled: hogy tudsz arra várni, hogy két ember tönkre menjen kapcsolatilag?

2018. szept. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%

Ha két ember egyesül, mindketten a szemetet is átveszik egymástól. Ezért van az, hogy ha az egyik küzd pl. depresszióval, rövid időn belül a másiknál is jelentkezik.

A Jesabel meg nem csak női szellemiség lehet, hanem férfiaknál is jelen van, ha átveszik.

A férfi Jesabel jellemzője:

-döntésképtelenség

-gyávaság

-hűtlenség

-hazudozás

-pénz-bárkin átgyalogolva

-ugyan úgy mint a partnere előszeretettel látogatja a jósdákat, vagy veszi igénybe a mocskot

-szexuális megkötőzöttség

-beteges hazudozás

-*más ember által való írányíthatóság, nincs saját egyénisége, és mint egy bólógató bábu viselkedik, báőrmibe bele lehet rángatni, bármilyen gátlástalan, becstelen ügyletbe.

Pont úgy viselkedik az ilyen férfi, mint a Bibliában Akháb király, mikor Jezabell irányította és simán gyilkosságra is bírta, hogy egy másik ember vagyonát elvegyék.


Az ilyen férfi nem férfi. A nője meg egy hányadék.

2018. szept. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Hát ilyen előzmények után én már nem is kerestem volna...
2018. szept. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
6+A házasságtörés mind két félben jelen van.
2018. szept. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van, és tiltanom kéne, higy ne keressem meg ő se kereshessen engem. Vagyis le kéne zárni. Csak nem jó érzés, mert baromira bejött. És ha nincs ez a rohadt London, egyszerűen csak szétmennek aznap este.
2018. szept. 14. 12:16
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
Bejött, és? Ez még messze áll a szerelemtől, hamar túllépsz rajta. Egyébként egyáltalán nem lehetsz biztos abban, hogy ha nincs ez az utazás, akkor végleg szakítanak, ha annyira érdekelted volna, akkor nem melegszik össze újra az exszel, a közös utazáson sem..
2018. szept. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%

Na hagy összegezzem...

Elment a friss exel kirándulni, együtt mászkáltak és aludtak és miután megjött nem is keresett napokig.

Na mi is történhetett???

2018. szept. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!