Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnöm elhagyott egy 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnöm elhagyott egy 18 évvel idősebb gazdag pasiért. Lányok nem gondoljátok, hogy gáz ha apátok kora beli férfiakkal vagytok együtt a pénzük miatt?

Figyelt kérdés

Mert mindenki tudja ez nem szerelem.

Mi lesz veletek 10 év múlva??

Se család,se gyerekek.

Csak a fényűzés a lényeg.


2018. szept. 20. 08:36
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
23%
Nem érdekli őket, tartsák el őket, a gazdag pasi mellett úgyis alfák spermáját nyeli le.
2018. szept. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
89%
Minden rendben ment a ti kapcsolatotokban? Hány évesek vagytok?
2018. szept. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
87%

A szüleim között 14 év a korkülönbség, apa 41 éves volt amikor összejöttek.


Ez meg hogy "nem szerelem", esküszöm te fullra nem érted a nőket. Ez a férfi is miért ne lehetne vonzó személyiségű, vicces, tökös, jó dumás, magabiztos, határozott (értsd: ezek nőknek vonzó dolgok)? Vagy miért ne nézhetne ki jól? Vagy a pénze miért ne jelenthetne a nők számára biztonságot, vagy azt hogy ez egy okos, ügyes csávó, aki sokra vitte az életben (értsd: ezek is vonzó dolgok)?


Én is el tudom képzelni, hogy majd 30-as, 40-es férfiként (nyilván ezért tenni is kell, személyiség, pénz, izom) huszonéves lányokkal legyek, pláne hogy én sem akarok családot 35 alatt.


Én ezt megmondom őszintén bu ziskodásnak tartom részetekről, amikor a fiatal férfiak amiatt rinyálnak, hogy az idősebb férfiak "elveszik" tőlük a fiatal nőket, mert aki elég vonzó a nők számára, az fiatalon is talál maga mellé barátnőt.

23/F

2018. szept. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

29,32.

Szerintem igen.

Persze nincs drága kocsi,drága lakás.

Meg nem nyaraltunk minden évben külföldön,de elvoltunk.

És nem rosszból írom ezt,de gondoljon már mindenki bele abba,hogy a barátnőm közel 30 éves.

Most kellene családot alapítsunk.

Ez is volt a terv.

Erre jön egy közel 50 éves ember,és se szó se beszéd viszi.

Minek? Mit akar tőle?

Egy két évig használni,azután lecserélni egy fiatalabbra.

Vagy éppen egy korabelire,mert rájön hogy épp semmi közös nincs az életükben.

2018. szept. 20. 09:03
 5/37 anonim ***** válasza:
30%
Tökéletesen egyetértek a 3assal. Én is jóval fiatalabb vagyok mint a barátom (több mint 18 évvel), és imádom, őt magát, nem a pénzét (van az is). Attól, hogy egy férfi idősebb lesz az évekkel , még nem veszíti el a vonzerejét, a szerethetőségét, a humorát, az odafigyelését, stb. Sőt. Jobban meg is becsüli adott esetben a fiatalabb barátnőjét - és ezen nem az anyagiakat értem. Persze, van sok olyan nagy korkülömbséges pár is, ahol nincs szeretet, csak pénz/fiatalság kombó. De ne általánosítsunk.
2018. szept. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
18%
*korkülönbség
2018. szept. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

Majd lehiggadsz és rájössz, hogy ezzel a szakítással te nyerted a legtöbbet.

Keress olyat, akivel pár éven belül el tudod képzelni a családalapítást. Lépj tovább. Teljesen felesleges időpazarlás az exeden kattogni, meg várni, hogy majd car legyen neki. Te legyél boldog, a többit tojd le.

2018. szept. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
96%
Te nem gondolod gáznak magad, hogy a csajod inkább van egy apja korabeli férfivel a pénze miatt, mint veled?
2018. szept. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
0%

Sokan miért nem értik, hogy a nők 18-30 között, a férfiak inkább 30-45 között vannak a csúcson? :D


(Csúcson lenni: Akkor vagy a legvonzóbb egész életedben az ellenkező nem számára.)

2018. szept. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

A pasas 48 éves,a barátnőm 30 sincs.

Nekem ne mondja már senki, hogy ez normális.

Plusz minusz 5 év mondjuk oké.

De közel 20 az rengeteg.

Ha korombeli lányok,az 50 éves faszikkal képzelik el a jövőt..

Nekünk fiatal pasiknak maradnak az 50 éves nők?

Hova tart ez a világ?

Nem rosszból írom ezt,már lezártam a dolgot.

De azért érdemes ezen elgondolkoznia mindenkinek..

2018. szept. 20. 09:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!