Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baràtom 20 èvvel idősebb....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baràtom 20 èvvel idősebb. Egy ève vagyunk együtt. Ritkàn kìvànom vele a szexet, aminek az okàt nem tudom, hiszen szeretem. Nem lakunk együtt viszont mindig vàrom, hogy talàlkozzunk. Nem hiszem hogy a korkülömbsèg miatt, vagy lehet? 24 L

Figyelt kérdés
2018. márc. 25. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

"Nem hiszem hogy a korkülömbsèg miatt, vagy lehet?"

Hát egy 44 éves férfi teste nem olyan, mint egy 30 évesé.

Szóval erről ennyi.


De egyébként apakomplexusod van? Miért 20 évvel idősebbet választottál magadnak?

És vele tervezel hosszútávra? Ha nem, akkor minek vagy vele?

Tőle szeretnél gyereket? Meg se fogja élni a gyereke értettségijét!

2018. márc. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Egészségedre. Biztosan tök jó 24 évesen szexuális téren kiégve élni... 😂😂😂hisz kompenzálja a dolgot, h várod, h találkozzatok, mi a probléma?!

24/L

2018. márc. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Én is szeretem apámat.
2018. márc. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%

Felejtsétek már el ezt az apakomplexust!


Kérdező, egyértelmű, szereted azért, mert olyan, amilyen, vélhetőleg figyelmes,gondoskodó,kedves, de mint pasi, nem jön be Neked, ami érthető is.


Attól szeretheted Őt, de nem kívánod.

2018. márc. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szereted, mint barátot. De ez nem szerelem.
2018. márc. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2018. márc. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!