Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 5 év után szakított miért ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év után szakított miért ha így érez?

Figyelt kérdés

5 éves kapcsolatomnak szakadt vége elég hirtelen és nem is tudok nagyon mit kezdeni a helyzettel :(

az elmult 5 honapban felbukkant nála egy srác akivel csak haverkodás címszóval néha összefutott.

Ezalatt az 5 hónap alatt több mint jo volt a kapcsolatunk és kiegyensúlyozott is. aztán az egyik nap hirtelen beállított hozzám este hogy beszéljünk. elmondta hogy össze van zavarodva nem tudja hogy mit érez.. nagyon sírt majd összecsomagolta a cuccát és elment.


Másnap reggel kérte hogy hívjam fel. lényegében ugyanazokat mondta el sírva hogy nem tudja hogy mi van de ő most össze van zavarodva.

Aztán leírta nekem hogy megkér rá hogy legyünk külön hogy ha a fejében helyre tette a dolgait akkor örökre együtt legyünk mert tudja hogy én vagyok az igazi de most nem megy neki. és hogy vigyazzak magamra mert azt akarja hogy én legyek a gyerekei apja.

De most nelkulem akar lenni ugy hogy nem kell dolgokhoz és elvekhez ragaszkodnia mert igy tudja atgondolni rendesen hogy mit akar.


nem igazán tudok mit kezdeni a helyzettel. megszakad a szivem.

Már az első pillanattol elfogadtam amit kér. nem keresem nem beszélünk. de tanácstalan vagyok hogy mit tegyek a továbbiakban :(



2018. szept. 21. 17:19
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
41%

Te mit csináltál vele, hogy idáig jutott ő mint ember. No meg hogy egyáltalán mást észre vett.

Mit csináltál vele? mert hogy arról mélyen hallgatsz a kérdésedben:)

2018. szept. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
85%

Látatlanban egy ilyen után a férje nem lennék, nemhogy a gyerekei apja. Vegye ki a másik brácsát a popikájából, aztán megszűnik a zavar, úgy már tudni is fogja mit akar tisztázni/mondani.

32/f

2018. szept. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Semmit. Mit csinaltam volna ? Szerettem/szeretem. És ezt ő is elmondta hogy egyaltalan nem bennem van a hiba hanem csak ő bizonytalanodott el..
2018. szept. 21. 17:29
 4/48 anonim ***** válasza:
85%

Ezt már engedd el szerintem.

32/f

2018. szept. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
0%
3 Ha minden nagyon happy lett volna, akkor az asszonyod még most itt ott ülne melletted, és nem szedte volna a cuccát össze, és hagy el téged..
2018. szept. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%

Olyan is van ám, hogy valaki jó dolgába nem tud mit kezdeni magával. Nem kevés ilyen van.


Én a te helyedben nem bíznék benne többet.

2018. szept. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak lefekszik a sráccal majd vissza jön hozzád.

Így nem lesz bűntudata, mert nem voltatok együtt.

2018. szept. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Jobbnál jobb lehetősék :( remélem a végén jóra fordul. Csak nagyon nehéz megállni hogy írjak neki. De azt tudom hogyha írok vagy keresem azzal csak mégjobban eltávolodik tőlem :(
2018. szept. 21. 18:20
 9/48 anonim ***** válasza:
Es ha visszamenne ,Te vissza is fogadnad?Ha egyszer elbizonytalanodott ,maskor is elfog. nagy valoszinüseggel amig Te most utana szomorkodsz , ö a masik sraccal van.
2018. szept. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:

Én nem engedtem volna el. Mert, ha le is fekszik azzal a sráccal, Te azon is túl fogod magad tenni? Vagy ott lesz előtted a kép életed végéig...? Ez inkább ilyen hiszti, gyerekes viselkedés, jó dolgában nem tudja mit csináljon és kreált egy problémát. A feleségem ugyan ezt játszott el az esküvőnk előtt. Nem engedtem sehova. Kézenfogtam párterápia... Magamba letisztáztam, ezt vagy megoldjuk most vagy kuka az egész örökre. De a pszichológusok kitisztították a fejét. Azóta lekopogom rendben van. De én nem lennék senkinek a B-terve. Mert Te most az vagy. Legyen a másik srác a B-terv, ha már van. Ennyire nem alázhat meg téged és az 5 éveteket.


Amúgy volt valami változás mostanában az életetekben? Munka? Költözés? Bármi...?

2018. szept. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!