Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakitott mert állitólag már nem szerelmes belém. A másikat el kell dobni ha már nem szerelmet érez?

Figyelt kérdés

Azóta se térek magamhoz. 3 éve voltunk együtt. Néha én is éreztem ezt,hogy nem vagyok szerelmes, de tudtam,hogy ez átmeneti.

Legszivsebben bögnék. Tényleg ez a normális?


2013. nov. 8. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt eddig nők szájából hallottam már vagy egy tucatszor. Én se értem. A szerelem előbb-utóbb átalakul szeretetté, miért kell ezt eldobni?
2013. nov. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem normális.
2013. nov. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Biztosa nem emiatt dobott a barátod. Őszintén sajnálom..:/
2013. nov. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 errre ***** válasza:
Szia..én úgy jártam, hogy egy hete nem keres, sokat veszekedtünk..egy hete halálosan szeretett, most gyűlöl.ha gondolod beszélgethetünk.
2013. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3 év után a felszáll a rózsaszín köd. Elkezded látni a másikat a maga valójában, a hibáival együtt. Ilyenkor a szerelem VAGY átalakul szeretetté (ha egyébként emberileg passzoltok, egyezik az értékrendetek, megvan a közös hullámhossz, tudjátok kezelni a konfliktusokat), VAGY kiderül, hogy az idealizált kép köszönőviszonyban sincs az elképzelésekkel, és akkor jobb, ha vége szakad.


A ti esetetekben utóbbi történt, és ilyenkor bármilyen nehéz is, tényleg jobb szétválni. 3 év után már nem igazán lehet szerelemről beszélni egy kapcsolatban sem, ne hidd, hogy átmeneti. Olyankor meg kell tanulni tudatosan dolgozni a kapcsolatért, hogy fennmaradjon a tűz, mert ha csak egymás mellett lézengtek, az nem lesz hosszú távú semmiképp!

2013. nov. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
-.- Hjaj. HÁt ő így döntött. Keresni akar egy jobbat. OK? Igen, ez normális, legalább őszinte.
2013. nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Megunt téged, mint a használt rongyot.
2013. nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen okból kifolyólag bontottam fel a kapcsolatunkat a volt barátnőmmel. Az, hogy bőgnél ilyenkor az normális. Az a furcsa inkább, ha nem bőgsz.


Tudod mi egyéb normális? A normális az, hogy egy boldogtalan házasságba mész bele, ahol mindenki megcsalja a másikat, aztán a gyerekeiknek meg beadják, hogy mennyire szerelmesek. A normális az, hogy egy buli után részegen megfogan leendő gyereketek, majd pedig gyorsan megházasodtok, vagy lelép. Az normális, ha az életed azzal töltöd, hogy utálod saját magad, ha nem értékeled magadat semmire.


Nem tudom milyen tanácsot adhatnék. Olvastad a Kis Herceget Exupéry-től? Valakit szeretni nem olyan könnyű.


Nem a képet amit a másikról kialakítottál, amelyikbe a saját vágyaidat vetítetted bele, hanem a hús-vér embert szeretni, aki a kép mögött van. Ami azt illeti, ahhoz, hogy valaki tudjon szeretni Téged az is kell, hogy tudjad szeretni saját magadat, mint hús-vér embert. Ehhez pedig az is kell, hogy ismerjed saját magadat. Ez megvan?


Aztán felteheted magadnak a kérdést.... ha egy autóbaleset szétviszi a barátod arcát, akkor mellette maradnál? Ha a Te arcod megy szét, elvárod, hogy a barátod melletted maradjon?

Mert ugye, ha szerelmes vagy, akkor ha akarod se tudod megváltoztatni az érzéseidet.... ha meg nem, akkor ott véget ér a hatalmas "szerelem".


Én az életemet úgy szeretném leélni mint egy hősi eposz, és ebbe a hősi eposzba illő szerelem is beletartozik.

Itt lehet, hogy tévedek, de talán a barátodéba is, a Tiédbe pedig ezek szerint nem. Keress valakit aki felszínesebb és reménykedj, hogy senki sem fog autóbalesetet szenvedni, se "teherbe esni".... milyen remek kifejezés arra, hogy kisbabát vár az ember.....

2013. nov. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért kéne törvényszerűnek lennie, hogy a szerelem elmúlik egy idő után? Ez hülyeség, és általánosítás.


Ha elmúlik, akkor az nem volt igazi szerelem, ennyi...


Kérdező: szerintem sírj, gyászold meg, dolgozd fel, és lépj tovább. Az ilyen pasi nem érdemli meg, hogy a kisujjad is megmoccanjon miatta.

2013. nov. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat akkor indul hanyatlásnak, amikor a feleknek már nincs mit tanulniuk egymástól. Gond akkor van, ha ez a két félnél máskor következik be. Gondolom, fiatalok vagytok, ezért nem akarja tovább húzni a dolgot. Úgy döntött, inkább nem pazarolja az idődet, neked is jobb még most ez a szakítás, mint három megcsalás után. Örülj, hogy még tisztel és szeret téged annyira, hogy békében akart elválni, hogy nem sms-ben dobott, és nem láttad mindenféle lánykával az elhatározása bejelentése előtt.


Ne szomorkodj, már te sem szeretted igazán. Az már csak ragaszkodás.

2013. nov. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!