Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meddig tartott nálatok, amíg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tartott nálatok, amíg fel tudtátok dolgozni a hirtelen ért szakításotokat? Mennyi hónapra, esetleg évre, évekre volt szükségetek?

Figyelt kérdés

2018. szept. 26. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Az első 2 év. A második fél év. A harmadik és a többi 1-2 hét, de volt olyan hogy nulla nap mert megkönnyebbülést éreztem utána.

Lassan belejövök ......

2018. szept. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretek valakit akkor évekig dédelgetem és nyalogatom a sebeimet, nehezen szakadok el az emlékektől. Talán ez egyfajta önvédelmi mechanizmus, hogy az ember ne ugráljon bele újabb és újabb őrültségekbe.
2018. szept. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első majd 1év volt, akkor még rohadt naív srác voltam és nagyon megviselt. Utána még kettő volt, amit nem én kezdeményeztem, azokból 1-2 hét alatt kijöttem. Amit én kezdeményeztem azokból nagyon gyorsan.
2018. szept. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első nem szakítás volt, csak az illető megnősült és úgy gondolta, hogy nem engem vesz el, na azt 10 évig hevergettem. Azóta kezdek belejönni:) Amúgy nem szakítottak velem soha. Volt még hasonló plátói, pontosabban majdnem nem plátói, azokba mindig belehalok, amikor majdnem lesz valami, vonzalom is van, akár őrületes, csak van valami bibi, mondjuk hogy nős vagy ilyesmi. Ez se sok van, egy volt, azt 4 hónap alatt hevertem ki, asszem, mert már rég nem láttam az illetőt. Aztán most megint van kiheverni valóm. Ez sokkal jobban megrázott. Hát ezt nem tudom, mikorra fogom kiheverni.
2018. szept. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!