Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, nektek nagyjából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek nagyjából mennyi időre van szükségetek ahhoz, hogy eldöntsétek, összejönnétek-e egy nővel?

Figyelt kérdés
2017. dec. 23. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Amíg jobban megismerem. Max 1 hét.
2017. dec. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy olyan negyedóra személyes beszélgetés.
2017. dec. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nézd, mint minden más, ez is elég komplex dolog számomra. Egyrészt hosszútávon nem is ismerkednék olyannal, akivel nem jönnék össze, viszont mégis időre, és a bizalom kialakulására van szükségem ahhoz, hogy egyáltalán bárkivel is találkozzak. Számomra ez nem egy bináris opció. Egyébként eddig csak olyan volt, hogy velem nem akartak összejönni, pedig ismerkedtem már néhány lánnyal. Az egyikkel még találkoztam is. A legutóbbinál elfogadóbb és kedvesebb lány szerintem nem létezik, de még ő se volt képes elviselni a természetem, amit megértek. Nem is hibáztatom érte.
2017. dec. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van hogy egy szempillantas :D
2017. dec. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pár másodperc. De én nagyon jól elemzek.
2017. dec. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1-2 perc beszélgetés. Néha elég csak ránézni egy nőre, és látod a kisugárzásán, hogy igazi nő, akiért bármi megéri.
2017. dec. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, ez sok mindentől függhet, de valóban, működhet azonnal és lehet akár több év is! Ha mindketten szinglik vagytok és mindketten kapcsolatot kerestek akkor elég lehet a hölgy részéről egy olyan őszinte megnyilatkozás akár egy harmadik fél felé is ami a fiúnak megtetszhet benned, ez a Te kisugárzásod. Ezért fontos, hogy mindig add önmagad és ne akarj olyan lenni amit elvárnak tőled. Nem biztos, hogy sokat kell beszélni ahhoz, hogy valakinek lángra lobbantsd a szívét, elég lehet egy kedves mosoly is. Kedves lányok, ha tetszik egy fiú nyugodtan mosolyogjatok rá, ebből azonnal tudni fogja a fiú, hogy szimpatikus vagy neki és nem fog elszaladni. Ha kitartó vagy, meg lesz a jutalmad, elindulhat a kommunikáció és el tudod dönteni, hogy bejöttök-e egymásnak. Az első benyomás mindig nagyon fontos, de az sem kizárt, hogy valakit régóta ismersz csak nem is gondoltál rá, hogy mekkora szíve van, ami neked megtetszhet. Ezért fontos, hogy ismerjetek megy olyan fiúkat is, aki mondjuk elsőre külsőre nem jönne be, mert lehet, hogy a belső tulajdonsága nagyon el fog varázsolni...
2017. dec. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!