Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek nyomoz utánam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nyomoz utánam? Feltörte a messengeremet?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre, hogy a biztonság menüpontban a bejelentkezett helyeknél, van egy olyan helyiség ami tőlem 75km-re van. Ezen egy Mac-en jelentkeznek be, de nekem olyan nincs! Ott van az Én Iphonom is, ami kb 20-30km re lévő helyiségről vesz jelet! Ismerek valakit aki az elmúlt napokban kíváncsi lehet az én messengeremre és ő kb 30km-re van a megadott helyiségtől, valamint van IMac-je, azt tudom. Most délután óta figyelem. Egyszer 22 percel korábbi bejelentkezést írt, azután szépen kúszott föl 1 óra fölé, de most amikor legutóbb megnéztem megint csak 11 perc volt! Lehet, hogy ez a valaki be tud rendszeresen jelentkezni és akár olvashatja is az üzeneteimet?
2018. okt. 15. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem törtem fel senkiét, de már bejelentketzem más facebook fiókjába. Jött valami mail, hogy üzenetem van rá kattintottam és más fiókjában találtam magam. Gyorsan kiléptem.
2018. okt. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem valaki más is feltörhette .
2018. okt. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Változtasd meg a jelszavad, illetve menj rá a Facebookon, hogy kijelentkeztetés minden eszközről. Így ha fel is tört valaki, akkor őt is ki fogja dobni, ki fogja jelentkeztetni a Facebook a MACjéről, ahogy téged is a saját eszközeidről. De mivel te tudod az új jelszót, vissza tudsz lépni, ő meg nem.
2018. okt. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!