Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ex két hét alatt szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex két hét alatt szakítás után már két pasikval lefeküdt. Mit gondolnátok róla?

Figyelt kérdés
1 éves kapcsolat után, ő szakított

2018. nov. 4. 11:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

Semmit. Miért, azt remélted, hogy te leszel az életében az utolsó? A jó hír az, hogy szemmel láthatóan kapcsolatra már nincs igénye, elég volt neki a melletted elszenvedett egy év.

Szexre meg keres valakit, aztán megy a levesbe, hogy véletlenül se alakuljon ki kötődés.

Ezt a tombolást akkor szokta egy nő csinálni, ha rossz kapcsolatból lépett ki.

Majd lehiggad.

2018. nov. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Gondolom ezért szakított. Min csodálkozol?
2018. nov. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%
C’est La Vie
2018. nov. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
18%
Hát én konkrétan örülnék, hogy szabadultam tőle. Ünnepeld meg a szabadságod visszaszerzését!
2018. nov. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Honnan tudod, hogy hány pasival feküdt le?
2018. nov. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
10%
Miért, mit vártál. Egy fokkal jobb, mint azok a nők akikkel én szoktam lenni. Ők nem szakitanak, a párjuk mellett csinálják ugyan ezt.
2018. nov. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%

Honnan tudod kikkel fekszik le? Egyébként semmit nem gondolok arra. Egyedülálló, azt csinál amit akar. És gondolom rájöttél, hogy már nem vagytok együtt, úgyhogy semmi közöd hozzá, kikkel van együtt.

Vagy most arra vártál hogy együtt szidjuk veled? :D

2018. nov. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

Nem mindegy neked?

AMúgy talán gyertyát tartottál? Vagy honnan tudod?

2018. nov. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Menekülés önmaga elől. Semmi több. Majd rajon, hogy idiótaságot művelt.
2018. nov. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
16%

Tudom, hogy ez most piszkosul fájhat, főleg ha még szereted is. Próbáld azt tudatosítani, hogy ilyen nő Neked sem kellhetett. Még mindig jobb ez így, egy év után, mint mondjuk tíz. Szakíts meg vele minden kapcsolatot, töröld mindenhonnan, dobj ki mindent, amit tőle kaptál vagy rá emlékeztet. Ő láthatóan nem szeretett, a Tiédet sem érdemli.

De Neked is szabad a pálya. Menj társaságba! Várj néhány hetet, hogy feldolgozd és kezdj el utána ismerkedni. Keress olyat, aki komolyabban elkötelezi magát feléd. Arra pedig figyelj, hogy ez elrettentő példa legyen számodra: ne válj olyanná, mint ő!

2018. nov. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!