Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha az exetek a szülinapotokon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exetek a szülinapotokon írna az idővonalatokra, akkor azt gondolnátok, hogy újra akarja kezdeni?

Figyelt kérdés
Ha annyit írna: ,,Boldog Szülinapot!''

2018. máj. 29. 14:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy hinném. Több exemtől kaptam már ilyen üzenetet. Nem kell olyat belelátni, ami nincs...
2018. máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 iamaveryniceguy ***** válasza:
87%
Nem. Meg se fordulna a fejemben.
2018. máj. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud írni, mivel nem ismerősöm és biztonsági okokból idegenek egyaltalán nem írhatnak, az ismerősök bejegyzéseit pedig szűröm, amiben megjelölnek engem. Az ex nem véletlenül ex.
2018. máj. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%

Attól függ, h mennyi idő telt el a szakítástól..


Ha mondjuk az én esetemből indulok ki, h 4 éve szakított velem, tudtommal még mindig le is vagyok neki tiltva és írna a semmiből, h "Boldog születésnapot", akkor igen, ebből talán lehetne azt gondolni, h valamit akar... De ilyen esetben simán ráírnék, h mi történt, h felköszöntött.

2018. máj. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azt gondolnám, hogy felköszöntött, semmi többet.
2018. máj. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe sem jutna.
2018. máj. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom, hogy ő mit szeretne, de azt tudom, hogy én nem szeretnék vele semmilyen kapcsolatot. Lehet, hogy újra akarja kezdeni, az is lehet, hogy csak simán barátnak tart vagy már nem haragszik rám. Mindenesetre mivel én sem haragszom, visszaírnám neki, hogy "köszi" és ennyiben hagynám a kapcsolatunkat.
2018. máj. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem,csak éppen eszébe jutottam és cuki kedvében volt.Ennyi.
2018. máj. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 omba ***** válasza:
100%
Én is ezt írom, minden ismerősömnek, csak szebben... de nem akarok velük semmit elölről, vagy utólag, vagy újrakezdeni. A legtöbb ember örül neki, ha felköszöntik.
2018. máj. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!