Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van az, hogy az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az összes lelki sérült férfi minden ocsmányságot kiír az exéről vagy arról, akivel nem jött össze?

Figyelt kérdés

Tök jó lenne ha meglátnák a saját hibájukat és megpróbálnák maguk feldolgozni a történeteket, nem választ várnának, ami persze a saját lelki világukat megnyugtatja.

Nem hiába lettek dobva, ilyen gyerekes viselkedéseket a világ sem látott.



2018. nov. 4. 14:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Hülye vagy. Ha valaki, hát szerintem én több szinten vagyok lelki sérült. Nem kevés szar ért az életem. Mégsem szidom úton-útfélen az exeimet, aki meg kikosaraztak, velük egyszerűen nem foglalkozok. Megdőlt az állításod. Haladj tovább.
2018. nov. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Ebben mi a kérdés?


Ez egyáltalán nem attól függ, hogy ki a lelki sérült vagy ki nem.

2018. nov. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Rengeteg közeli barátomtól hallottam hogy megismerték az exük trágár kérdését. A kérdés a következő volt, miért jó az, ha mindennek elhordanak egy exbarátnőt a sztori teljessége nélkül? Mire jó ez a nagyot koppant férfiaknak?
2018. nov. 4. 14:53
 4/12 anonim ***** válasza:
31%

Hogy őszinte legyek ez a kérdés egy újabb azok közül amiket szándékosan provokatív stílusban írtak ki, de azért próbáljuk megg...


"Összes lelki sérült férfi" - Szép általánosítás. Honnan veszed, hogy mindenki ilyen? Te ilyenekkel jöttél össze? Az már a te problémád, madarat tolláról...


Én "lelki sérült" vagyok, szóval a logikád szerint fikáznom kellene az exeim meg mindenkit akivel nem jöhetek össze, de vonzónak tartom? Hmmm...


Elképzelem.


"Te szemét feketehajú, formásfenektű csajszi aki előttem állt a Tescoban bevásárláskor, hogy a rontás gyünne rád!"


"Váradi Helga aki tizedikben szakítottál velem, hogy ennének meg az egerek!!! Kakascsípjenmeg!"


Nevetséges lenne. Még azon exeimről sem tartok rágalomhadjáratot akik megcsaltak. Bizalmas ismerőseimnek mesélek róla, de miért írnám ki a "fészre" (gondolom oda kellene), ismeretlenekne meg felületes ismerőseimnek? Mi közük hozzá?


(Ui: Fent sem vagyok az Orcáskönyvön)

2018. nov. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egy szó amit tudok írni. Sérült incelek. Meglátja mindenki milyen egy igazi nő, majd ha kidobásra kerül :)
2018. nov. 4. 15:05
 6/12 anonim ***** válasza:

"Egy szó amit tudok írni. Sérült incelek."


Ez igazából két szó. De poénnak jó volt.


Illetve "nagyszerű" látni, hogy az általánosításod már a nőkre is kiterjesztetted, mert "nyílván", mind ugyanúgy reagál szakításkor (utalásod alapján kb. sárkány vagy alattomos kígyó lesz)... Csak mert nálatok a soron/telepen ez a módi, máshol még nem feltétlenül.


Két szakításom közül egy sem volt ilyen, igaz voltam olyan "incel", hogy értelmes emberekkel kezdtem. Micsoda fertő.

2018. nov. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Én pont fordítva találkoztam hasonló esettel. A nő dobott és mégis ő írt ki elég mocsok dolgot rólam. Ráírtam mert feltűnt a hasonlóság így derült ki... Nem csak a férfiak csinálnak baromságot!

Itt ráadásul ő dobott, mégis neki állt feljebb!

2018. nov. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Viszont úgy tűnik neked sincs jobb dolgod mint itt kiírni ilyen kérdéseket így te sem vagy különb tőlük. XDXDXD

Ha van barátod inkább foglalkozz vele.

2018. nov. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Az a nő aki így jár szerintem nem igazi nő! ;)

Valami oka csak volt a szakitásnak és az elhagyásnak és abban a nő is ludas.

Könnyű a férfiakat okolni mindenben.

2018. nov. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#6 Hol általánosítottam a nőket?

#8 Férjem van köszi :)

#9 Nem fogtad fel a kérdést, nem a nőkkel kell visszatámadni és magyarázatot adni. Az volt a kérdés mire jó ez a férfiaknak hogy felelőtlenül ezt csinálják?

Ha ettől megkönnyebbül a kis lelkük áldásom rá, csak utána jön a nagy maszlagos duma hogy nincs jó nő.

2018. nov. 4. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!