Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ajándékokat kidobni, közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándékokat kidobni, közös fotókat kitörölni "kötelező"?

Figyelt kérdés

Hónapok teltek el a szakìtás óta,megviselt de kezdek talpra állni.Viszont a tőle kapott ajándékokat nincs szívem kidobni.A közös fotóinkat sem tudom kitörölni,pedig megfogadtam.

Ti ilyenkor minden emléktől azonnal megváltok?

L



2018. nov. 5. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem Kötelező kidobni.

Általában megtartom őket, maximum elrakom őket egy dobozba.

2018. nov. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne? Ha jó emlékek, akkor nyugodtan tartsd meg.
2018. nov. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Miért lenne? Én fotókat eleve nem törlök. Max. nem nézegetem.

A közben megkedvelt tárgyakat meg nem dobnám ki. Ha netán szakítanánk, akkor dobjam ki a kedven plüssz mackóm? Na nem! :)

2018. nov. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én sem dobáltam ki mindent, bár eleve kevés olyan ajándékot kaptam, ami csak dísznek jó, az ilyen plüss/mütyür/dísz-dolgok nem az én világom. A legtöbb használati tárgy volt, esetleg ékszer, ezeket nem kukázom ki.

Szentimentális értéket csak a fényképek jelentettek, ezeket elraktam félreeső helyre. Meg sok olyan képem is van, ami nem kifejezetten valamelyik ex-barátomról és rólam szólt, csak rajta vagyunk, mert akkoriban készült, amikor együtt jártunk. Ezeket sem dobom ki.

2018. nov. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én mindegyik kapcsolatomnál megtartottam pár apró dolgot, ami a szép dolgokra emlékeztet.
2018. nov. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a múlt kapcsolataimat lezártam, a fotókat az exemről nem fogom nézegetni, mert teljesen közömbös. Amire emlékeznem kell, úgyis megmarad. Így nincs fotóm exeimről. Nem is valószínű, hogy az aktuális párom örülne, ha el lennének mentve a régiek a telefonomban... Csak ő van lementve, azt szoktam nézegetni, nem a régi érzelmeket.
2018. nov. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
én elégettem az összes vackot amit kaptam az előzőtől,mert kiderült hogy az egész kapcsolat egy nagy kamu volt :( sosem csináltam még ilyet,a legelső barátomtól kapott dolgok is még megvannak,pedig 14 éves nem ma voltam..de így még senki nem bszott át,így ettől az emléktől én szabadulni akarok...
2018. nov. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%

Nem, de ha nem nézegeted, akkor nem mindegy hogy meg van e? Akkor az se baj, ha nincs...


Én kitöröltem nagyrészt. De amikor a páromnál tálaltam dugi képeket, hát megtartottam párat mégis. Hogy nekem is legyen mit lobogtatni. Szerintem aki annyira őrizgeti, az nincs túl valahol rajta. Én semmi perc alatt kivágom ha úgy van. Ha úgy válunk el egymástól, biztos...

Jó, mondjuk 10 éves kapcsolat az eleg hosszú, lehet annál megtartanák egyet kettőt... De nem biztos.


Van nekem extől kapott nyaklánc meg fülbe való. A párom nem tudja, honnan is van eredetileg. De én nem kapcsolok ezekhez az ékszerekhez semmi érzést, mert amikor adta sem éreztem már jól magam vele. Tudom, hogy tőle van de ennyi. Meg ezüstöt nem dobom azért ki.

2018. nov. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Felesleges kidobni és kitörölni dolgokat. A múltat úgysem tudod elfelejteni, meg nem történtté tenni. Lélekben kell feldolgozni a szakítást, és lezárni a kapcsolatot.
2018. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Dehogyis. Nekem is mindenem megvan az exeimtol valahol. Van ilyen kos szemelyes dobozom es abban megvannak ezek mint emlek. Ettol fuggetlenul nem szoktam persze nezegetni de kidobna sosem dobtam volna ki semmit sem

L

2018. nov. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!